Trwa ładowanie...
d4j8sal

Gdzie Polacy spędzają ferie zimowe za granicą?

Od 18 stycznia trwają w Polsce ferie zimowe. Dla wielu osób to idealny moment, by móc więcej czasu spędzić ze swoimi pociechami. Nasi rodacy coraz częściej w tym okresie decyduje się na wyjazd za granicę. Jakie kierunki zazwyczaj obierają, jeśli wybierają rejony górskie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gdzie Polacy spędzają ferie zimowe za granicą?
(Shutterstock.com, Fot: Romrodphoto)
d4j8sal

Polacy podczas ferii coraz częściej wybierają się w góry, gdzie mają okazję uprawiać sporty zimowe. Do najchętniej wybieranych przez nas miejsc można zaliczyć popularne w Austrii czy we Włoszech miejsca - m.in. Val di sole. Region ten posiada nie tylko rozbudowaną infrastrukturę narciarską, ale też przyciąga niską ceną - tydzień wakacji w 4* hotelu i wyżywieniem może kosztować nas od 700 zł. Warto też skorzystać z możliwości kupna _ skipassu _. Karnet umożliwiający nam korzystanie z urządzeń w ośrodku narciarskim, wyposażenia, wyciągów czy busów dowożących nas do nich wynosi ok. 200 euro. Drugim ciekawym regionem we Włoszech jest Lombardia, która ma świetną ofertę dla najmłodszych. Dzieci mogą korzystać z takich atrakcji, jak lodowiska, trasy saneczkowe czy ze specjalnie organizowanych dla nich zabaw.

Zanim wybierzemy się na ferie za granicę, jaką ofertę powinniśmy wybrać? Czy wariant ekonomiczny zawsze jest najkorzystniejszy? Okazuje się, że czasami lepiej zapłacić więcej za wyjazd, aby na miejscu nie zaskoczyły nas dodatkowe koszta. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, zanim udamy się na wymarzony wyjazd w góry!

d4j8sal

Podziel się opinią

Share

d4j8sal

d4j8sal