Trwa ładowanie...

Grecja – odpocznij po wakacjach za grosze!

Chcesz być sprytny i szukasz okazyjnej oferty? My pomożemy! Będziemy wertować oferty biur podróży w poszukiwaniu prawdziwych rarytasów. I tylko takie będziemy opisywać. No to zaczynamy. Wrzesień to idealna pora na wyjazdy – gdy wszystkim już zacznie blaknąć opalenizna, będziesz mógł pochwalić się piękną, oliwkową skórą i nową energią do działania. Na Riwierze Olimpijskiej zarówno pogoda, jak i piękne krajobrazy i wspaniała atmosfera są gwarantowane!

Grecja – odpocznij po wakacjach za grosze!Źródło: flickr.com, fot: Bruno Sarlandie
di5bp6o

Lubisz odpocząć po wakacjach? Znaleźliśmy dla ciebie rewelacyjną ofertę. Zaledwie 882 zł od osoby *(przelot plus hotel - kameralne pokoje typu studio) *za siedmiodniowy pobyt na Riwierze Olimpijskiej, czyli jednym z najpiękniejszych zakątków Grecji, to po prostu spełnienie marzeń. Wylot 27 września z Warszawy, Poznania, Katowic i Gdańska gwarantuje naładowanie akumulatorów przed ponurą, deszczową jesienią, która (nawet jeśli dziś wydaje się odległa) prędzej czy później przyjdzie i popsuje nam humory.

Średnie temperatury powietrza na Riwierze Olimpijskiej we wrześniu wynoszą 27 st. C, zaś w październiku 21 st. C (zimne masy powietrza zatrzymuje pasmo najwyższej greckiej góry, Olimpu, dzięki czemu słoneczna pogoda jest tu pewna). Ciepło będzie sprzyjać zarówno plażowaniu, jak i biesiadowaniu na świeżym powietrzu, a także zwiedzaniu.

di5bp6o

Doskonałe warunki do kąpieli słonecznych i tradycyjnych (w krystalicznie czystej wodzie) zapewnia urokliwa, 11-kilometrowa plaża, piszczysto-żwirowa która przechodzi kolejno przez trzy małe i bardzo czarowne miejscowości: Velika, Sotiritsa i Agiokampos. Są one zamieszkane przez niezwykle gościnnych i chętnych do zabawy Greków, tutejszy klimat jest prawdziwie sielski i rodzinny. Tawerny przygotowują pyszności dla „swoich” i raczej nie spotkamy tu tłumu turystów. Słowem – to jedno z tych miejsc, w których można poczuć prawdziwą Grecję.

wakacje.pl
Źródło: wakacje.pl, fot: Konstantina

Ponieważ Riwiera Olimpijska to fragment wybrzeża Morza Egejskiego, rozciągający się na południe od Salonik (samo Agiokampos, w którym znajduje się hotel, jest od nich oddalone o 150 km), jest to również świetna baza wypadowa do Aten, Delf, Athos, na wyspę Skopelos, gdzie był kręcony głośny musical „Mamma Mia”, czy do klasztorów Meteora. Te ostatnie, wybudowane na pionowych skałach w kształcie maczug i szpikulców, zdają się zawieszone między niebem a ziemią i są jedną z najbardziej spektakularnych atrakcji całej Grecji. To będą naprawdę rewelacyjne wakacje. Nawet, jeśli chwilę po wakacjach.

di5bp6o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
di5bp6o