Trwa ładowanie...

Jedyna droga wyjazdowa zamknięta od 9:00 do 17:00. Wakacje w więzieniu

Turyści wypoczywający w Olchowcu są niezadowoleni z wakacji. Gmina zamknęła jedyną drogę wyjazdową. Nie można nią przejechać w godzinach 9:00-17:00. Oznacza to, że w tych godzinach turyści są uwięzieni w ośrodku wypoczynkowym.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jedyna droga wyjazdowa zamknięta od 9:00 do 17:00. Wakacje w więzieniuŹródło: Facebook.com/ Bieszczady
d3z0tuk
d3z0tuk

Remont drogi w samym środku sezonu wakacyjnego wydaje się niedorzecznym pomysłem. Władze miasta tłumaczą jednak, że na wybór terminu złożyło się wiele czynników. Projekt zyskał dofinansowanie w ramach tzw. schetynówki, w związku z czym remont ma zostać wykonany do 22 sierpnia, a z tym zdaniem władz był największy problem. Nie mogli znaleźć wykonawcy, który wykonałby pracę w określonym terminie. Do przetargu zgłosiła się tylko jedna firma, która ma zrobić remont drogi do *31 lipca. *

Problem jest jednak dość niewygodny. Od zeszłego czwartku jedyna droga wyjazdowa z tzw. portu jest zamykana od 9:00 do 17:00. Oznacza to, że turyści, którzy nie zdążą opuścić miejsca przed 9, muszą w nim spędzić cały dzień. - Ja już więcej w Bieszczady nie przyjadę, choć jest tu przepięknie - mówi dla Nowiny24 pani Barbara, turystka z Warszawy. - To, co mnie tu spotkało przez ostatnie 2 tygodnie, przechodzi wszelkie wyobrażenia - dodaje.

Pani Barbara twierdzi, że początkowo samochody były przepuszczane kilka razy w ciągu dnia, ale potem przestano to robić. Pomimo interwencji Warszawianki nie wszczęto ponownego ruchu między 9:00 a 17:00, a próby dalszego kontaktu były ignorowane.

d3z0tuk

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Niecodzienne spotkanie w Bieszczadach

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3z0tuk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3z0tuk