Trwa ładowanie...
d3ajc64

Jeśli zdjęcie z wakacji, to tylko z drzwiami. Nietypowy pomysł Anny Pajerskiej

- Wszystko zaczęło się od niebieskich drzwi, przy których kwitł krzaczek lawendy - opowiada Anna Pajerska, autorka nietypowego projektu podróżniczego. Z wakacji nie wraca z pakietem zdjęć z widokami czy słodkimi selfie. Fotografuje drzwi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolaż z londyńskimi drzwiami autorstwa Anny Pajerskiej
Kolaż z londyńskimi drzwiami autorstwa Anny Pajerskiej (https://www.facebook.com/pg/Fantazjanna)
d3ajc64

Fotografka znana jest w sieci pod pseudonimem FantazjANNA. I choć głównie robi zdjęcia modelkom, to obok kolorowych i bogato zdobionych londyńskich drzwi nie mogła przejść obojętnie. Na niebieskie zwróciła uwagę zaraz po przyjeździe do stolicy Wielkiej Brytanii. - Potem natrafiłam na większą liczbę kolorowych drzwi i postanowiłam je sfotografować i zebrać w kolaż. Pomysł wsparła moja współlokatorka - opowiada w rozmowie z WP Anna Pajerska.

Fioletowe, żółte, pomarańczowe, zielone, a nawet różowe - na kolażu Anny faktycznie widać, jak piękny obrazek potrafią stworzyć drzwi, obok których mieszkańcy miasta codziennie przechodzą obojętnie.

Londyński kolaż tak spodobał się w sieci, że Anna postanowiła z kolejnych podróży tworzyć podobne.

d3ajc64

Padło na położoną na Lagunie Weneckiej wyspę, która słynie z kolorowych domków. - Dowiedziałam się, że Burano jest blisko Wenecji, do której docelowo się wybierałam i postanowiłam zobaczyć na żywo te bajeczne, kolorowe domy. Tak powstał kolejny projekt - wspomina.

https://www.facebook.com/Fantazjanna

Następny kolaż to miks drzwi z Malty i Gozo. Ale Anna przyznaje, że dopiero się rozkręca. Następne na celowniku są drzwi w miejscowości Szafszawan w Maroku. Co zwiastuje, że kolaż będzie w różnych odcieniach niebieskiego.

https://www.facebook.com/Fantazjanna

Na pytanie "czy planuje taki projekt w Polsce?", odpowiada wymijająco: - Planuję, ale nie w najbliższym czasie.

d3ajc64

Zobacz, dlaczego Malta zachwyca:

d3ajc64

Podziel się opinią

Share

d3ajc64

d3ajc64