Trwa ładowanie...
na śniegu
15-01-2013 15:33

Koszałkowo-Wieżyca: narty na Kaszubach

Ośrodek Narciarski "Koszałkowo" w Wieżycy w sezonie zimowym oferuje nie tylko możliwość uprawiania sportów zimowych, ale także jest celem rekreacyjnych wypraw rodzinnych i miejscem do którego chętnie przyjeżdża młodzież.

Koszałkowo-Wieżyca: narty na KaszubachFot: wiezyca.pl
dwsy2hx
dwsy2hx

W zimie staje się nowoczesnym ośrodkiem narciarskim i obsługuje wyciągi narciarskie, wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i szerokie zaplecze gastronomiczne. Na stoku zainstalowano wyciągi orczykowe, armatki śnieżne i ratrak.

O wygodę i bezpieczeństwo gości dbają instruktorzy narciarstwa i snowboardu, a także ratownicy medyczni i GOPR.

Stok (długość zjazdu 300 m) jest oświetlony i zawsze starannie przygotowany przez maszynę rozprowadzającą śnieg czyli ratrak, z głośników płynie muzyka i aktualne wiadomości.

Aktualnie przy stoku znajduje się wypożyczalnia sprzętu zimowego. Można wypożyczyć sprzęt narciarski (narty, kijki, buty), snowboardowy (deska, buty) i inne akcesoria niezbędne do zjazdów. Można również uzyskać informacje na temat sprzętu narciarskiego, jego doboru, jakości, skorzystać z usług serwisu narciarskiego. Na stoku, do dyspozycji Państwa profesjonalna szkółka narciarska. Najlepsi instruktorzy i trenerzy przygotowali program zajęć: narciarstwo klasyczne, narciarstwo alpejskie, carving (easy carving, fun carving), snowboard (freestyle, alpin), przedszkole narciarskie i dostosowują go do potrzeb indywidualnych, a także grupowych.

WYCIĄGI CZYNNE SĄ W GODZINACH:
Poniedziałek - Piątek : od godz.9:00 - do godz.22:00
Sobota – Niedziela : od godz. 8:00 - do godz. 22:00

Szczegółowe informacje na stronie: www.wiezyca.pl

dwsy2hx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwsy2hx