Qaqwqwrqw

Księżniczka Norwegii Marta Ludwika zakochała się w szamanie

Księżniczka Norwegii Marta Ludwika jest zakochana! Monarchini opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim wybrankiem, szamanem i duchowym przewodnikiem z USA. Nie wszyscy popierają jej związek – o czym sama poinformowała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżniczka Norwegii Marta Ludwika jest w związku z szamanem
Księżniczka Norwegii Marta Ludwika jest w związku z szamanem (East News)
Qaqwqwrqw

Księżniczka Marta Ludwika zakochała się w szamanie

Księżniczka Marta Ludwika zamieściła na Instagramie zdjęcie z amerykańskim szamanem. Jej wybranek, Durek Verrett, zajmuje się m.in. seansami spirytualistycznymi, podczas których nawiązuje kontakt ze zmarłymi. Prywatnie przyjaźni się z aktorką Gwyneth Paltrow – pomagał jej podczas pracy nad ekskluzywną marką Goop, opartą na medycynie alternatywnej.

Qaqwqwrqw

Marta Ludwika przyznała w poście na Instagramie, że ukochany zmienił jej życie i pokazał, że bezwarunkowa miłość naprawdę istnieje. Nie ukrywa, że miłość jest dla niej "błogosławieństwem" i dopiero teraz czuje się w pełni spełnioną kobietą.

Marta Ludwika odpowiada na krytykę

Księżniczka zwróciła się również do tych, którzy krytykują jej związek czarnoskórym szamanem. Poprosiła, by zajęli się swoimi sprawami, bo nie mają prawa osądzać jej wyborów czy decydować za nią. – Nie wybrałam mojego mężczyzny po to, by was usatysfakcjonować albo żeby spełnić normy, którym według was powinnam podlegać – skwitowała.

Qaqwqwrqw

Marta Ludwika przez 14 lat była w związku małżeńskim z norweskim pisarzem Arim Behnem. Para rozwiodła się w 2016 roku. Owocami ich miłości są trzy córki: Maud Angelica, Leah Isadora i Emma Tallulah.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Przepiękne widoki na dalekiej północy

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw