Trwa ładowanie...

Łódź jak Nowy Jork. Zdjęcie polskiego miasta zachwyciło internautów

Zdjęcia miast z góry mają to do siebie, że zawsze wyglądają imponująco. Tym razem padło na Łódź. W sieci pojawiła się fotografia ulicy Piotrkowskiej, która zachwyciła internautów.

Share
Łódź jak Nowy Jork. Zdjęcie polskiego miasta zachwyciło internautów
Źródło: Shutterstock.com
d3wuzcm

Zdjęcie najsłynniejszej łódzkiej ulicy widocznej z wysokości ponad stu metrów opublikował na Instagramie użytkownik portalu ukrywający się pod pseudonimem anj.ldz. Kilka dni wcześniej opublikował też fotografię zimowego lasu w okolicach Łodzi. Obydwa zdjęcia wykonano z drona.

Choć anj.ldz ma niewielu obserwujących na Instagramie, to ich liczba na pewno niebawem wzrośnie, bo oficjalny fanpage miasta Łodzi udostępnił jego zdjęcie na Facebooku. Lawina pozytywnych komentarzy posypała się natychmiastowo. W 3 godzin po udostępnieniu zdjęcie miało 1,5 tys. lajków i ponad 100 udostępnień.

"Wygląda jak Nowy Jork" - takie porównanie najczęśniej pojawia się w komentarzach pod zdjęciem. Niektórzy w Piotrkowskiej widzą też Bangkok, inni labirynty pełne mrówek. "Od tego widoku, aż w głowie się kręci. Niesamowite zdjęcie" - napisała jedna z internautek. A wam z czym kojarzy się to zdjęcie?

Polska z drona jest nie do poznania:

d3wuzcm

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wuzcm
d3wuzcm