Trwa ładowanie...

LOT poleci do Singapuru. Już możecie kupować bilety

16 listopada LOT uruchomił 5. połączenie do Azji. Bezpośrednie rejsy do Singapuru rozpoczną się 15 maja 2018 r. Pasażerowie będą mieli do wyboru rejsy najpierw 3, a następnie 4 razy w tygodniu

Share
LOT poleci do Singapuru. Już możecie kupować biletyŹródło: Instagram.com, fot: changiairport
d3gzkbn

To będzie najkrótsza podróż do Singapuru nie tylko dla pasażerów z Polski, ale też wielu innych krajów Europy! Dreamlinery LOT-u będą obsługiwały połączenie między Singapurem a Warszawą 3 razy w tygodniu od połowy maja do końca czerwca przyszłego roku, a następnie 4 razy w tygodniu od lipca do końca sezonu letniego.

– Dotrzymujemy słowa, uruchamiając nowe połączenie do Azji Południowo-Wschodniej – mekki wielu turystów, ale i jednego z najbardziej rozwiniętych ośrodków biznesowych świata. Jesteśmy przekonani, że to nowe połączenie przypadnie do gustu pasażerom. Za sprawą dogodnego rozkładu i nowoczesnych Dreamlinerów jest to najwygodniejsza oferta z Europy Środkowej do Singapuru – mówi Rafał Milczarski, prezes LOT-u.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com

Położony w sercu Azji Południowo-Wschodniej Singapur pełni rolę najważniejszego portu przesiadkowego w regionie. To jedna z najprężniej rozwijających się gospodarek regionu, a w przeliczeniu na głowę 3. najbogatszy kraj świata, którego przychód na mieszkańca sięga 90,1 tys. dol. rocznie. Ten azjatycki tygrys jest też największym inwestorem w Polsce spośród krajów ASEAN (Association of Southeast Asian Nations) i 5. spośród wszystkich krajów azjatyckich. Singapur zajmuje także 6. miejsce pod względem największych inwestycji w Unii Europejskiej.

d3gzkbn

Pasażerów z Polski i Europy korzystających z nowego połączenia LOT-u dzieli krótka podróż do sąsiadujących krajów w regionie, np. do Malezji, Tajlandii, Wietnamu, Indonezji i Filipin, a także do Australii i Nowej Zelandii. W ciągu kilku ostatnich lat kraje te stały się najbardziej pożądanymi kierunkami podróży dla turystów z Europy. To właśnie dlatego Singapur jest naturalnym kierunkiem ekspansji dla Polskich Linii Lotniczych LOT.

Zobacz też: Kuchnia wietnamska. Odkrywamy smaki Azji

– Między Europą a Singapurem podróżuje prawie 3 mln pasażerów rocznie. Kraj ten jest bramą dla dalszych podróży w głąb Azji a nawet do Australii i Oceanii. Jesteśmy pewni, że uruchomienie nowego połączenia LOT-u stwarza doskonałą okazję dla pasażerów z Europy Środkowo-Wschodniej i nie tylko, by odwiedzić Singapur i przekonać się o licznych zaletach tego egzotycznego i świetnie rozwiniętego kraju – komentuje Milczarski.

To również oferta dla pasażerów z Południowo-Wschodniej Azji, żeby skorzystać z dogodnego połączenia z Europą Środkowo-Wschodnią i Zachodnią. Dzięki przemyślanemu rozkładowi i dogodnym przesiadkom na Lotnisku Chopina w Warszawie, LOT zapewnia pasażerom z Azji dostęp do wszystkich miast w bogatej siatce połączeń, np. Kijowa, Budapesztu, Rygi, Wilna, Tallina, Kijowa, Pragi, Monachium, Frankfurtu, Brukseli, Londynu, Amsterdamu, Paryża czy Barcelony z przesiadką rozpoczynającą się od 1 godziny.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com

– Rejs z Singapuru do Warszawy, w trakcie którego Boeing 787 Dreamliner pokonuje 9,5 tys. km, potrwa ok. 12 godz. Mam nadzieję, że naszą ofertą będą zainteresowani także pasażerowie biznesowi, którzy docenią komfort i najwyższej jakości produkt klasy biznes i ekonomicznej premium na pokładzie naszych Dreamlinerów – dodaje prezes LOT-u.

d3gzkbn

Nowe połączenie będzie wykonywane wyłącznie nowoczesnymi samolotami szerokokadłubowymi – Boeingami 787 Dreamliner. W każdym z nich pasażerowie mają do dyspozycji 3 klasy podróży: LOT Business Class z fotelami rozkładającymi się do pozycji płaskiego łóżka oraz bogatą kuchnią, LOT Premium Economy Class z większą, indywidualną przestrzenią, fotelami z podnóżkami, podparciami dla ud, stolikami koktajlowymi i bogatym menu oraz LOT Economy Class z fotelami z indywidualnymi ekranami rozrywki pokładowej i gniazdami USB, a także świeżymi i urozmaiconymi posiłkami serwowanymi podczas rejsu. Na pokładach znajdą się również produkty zawierające elementy regionalne, w tym menu w stylu azjatyckim.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com

Uruchomienie połączenia z Warszawy do Singapuru wpisuje się w strategię rentownego wzrostu, jaką LOT wdraża w życie od 2016 r. Od początku tego roku LOT ogłosił uruchomienie 20 tras, m.in. z Warszawy do Los Angeles, Newark i Astany oraz z Krakowa do Chicago. W ubiegłym roku zaczął latać na 23 trasach, m.in. do Tokio i Seulu.

Bilety na nowe połączenie LOT-u do Singapuru są już dostępne w sprzedaży. Kosztują od 2600 zł w dwie strony.

Źródło: materiały prasowe

d3gzkbn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gzkbn
d3gzkbn