Trwa ładowanie...
Ludwik Borkowski w #dzieńdobrylatoWP. Jego "Krok mimo lęku" dojdzie do skuktu

Ludwik Borkowski w #dzieńdobrylatoWP. Jego "Krok mimo lęku" dojdzie do skuktu

Aktor i scenarzysta - Ludwik Borkowski - zamierza przejść 1200 km piechotą z Warszawy do Kijowa. W trakcie wyprawy chce prowadzić vloga i nagrać film dokumentalny o poszukiwaniu męskości. Informacja o jego planach wywołała falę hejtu wśród użytkowników WP, którzy zarzucali mu, że prawdziwy mężczyzna udowadnia swoją męskość w zupełnie inny sposób.

Share
d38ffxq

O projekcie Ludwika pisaliśmy w WP Turystyka. Powiedział nam wtedy, że jego wyprawa to połączenie pasji do podróży, pielgrzymki i planu filmu dokumentalnego.

Podróż ma potrwać ok. 50 dni. Po drodze zamierza przejść przez Lublin, Zamość, Drohobycz, Kamieniec Podolski i Winnicę. Projekt "Krok mimo lęku" poza tym, że jest wyzwaniem podróżniczym, ma także wymiar duchowy. – Chcę podziękować za nowe lepsze życie temu, kto - jak wierzę – ofiarował je właśnie mnie. To droga w poszukiwaniu siebie i mitycznej męskości – dodaje. - Moja droga do Kijowa będzie metaforą drogi mężczyzny do męskości, bo w pewnym momencie życia stwierdziłem, że nie do końca wiem, co to znaczy być mężczyzną. Pokażę także zmierzanie do celu mimo lęku i często bólu.

Pieniądze na podróż Ludwik zbierał poprzez serwis polakpotrafi.pl. Potrzebne 20 tys. zł udało mu się uzbierać na ostatnią chwilę. Wyda je m.in.: na jedzenie, spanie, sprzęt, internet.

O kulisach przygotowań do wyprawy oraz o tym, co sądzi o ocenie jego osoby przez internautów Ludwik opowiedział w #dzieńdobryLatoWP

d38ffxq

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38ffxq
d38ffxq