Trwa ładowanie...
d3af51n

Marudny pasażer chciał usiąść przy oknie. Stewardesa mu je... namalowała

Podczas lotu większość z nas lubi siedzieć przy oknie. Kiedy zostanie nam przydzielone inne miejsce, najczęściej zaciskamy zęby i staramy się jakoś "przetrwać" podróż. Jednak część pasażerów wymusza na obsłudze, aby usadowiono ich tam, skąd mogą obserwować widoki. Jedna ze stewardes postanowiła utrzeć nosa roszczeniowemu podróżnemu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stewardesa zadrwiła z pasażera i narysowała mu na kartce okno
Stewardesa zadrwiła z pasażera i narysowała mu na kartce okno (Twitter)
d3af51n

To miał być spokojny lot z Japonii do USA. Jednak jeden z mężczyzn zaczął głośno narzekać jeszcze przed startem samolotu, że nie chce siedzieć w miejscu, które zostało mu przydzielone i wolałby spędzić najbliższe godziny przy oknie. Marudzenie pasażera postanowiła ukrócić jedna ze stewardes, która na kartce papieru narysowała okno, morze i chmury. Rysunek powiesiła obok fotela mężczyzny, zapewniając mu tym samym miejsce "przy oknie".

Zdjęcie pomysłowego rozwiązania zaproponowanego przez stewardesę szybko obiegło sieć. Na Twitterze udostępniono je już ok. 20 tys. razy.

d3af51n

Większość internautów chwali pomysłowość i kreatywność stewardesy, jednak pojawiają się także głosy, że mogła darować sobie i nie kpić z pasażera. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Stewardessa nakarmiła piersią dziecko pasażerki

d3af51n

Podziel się opinią

Share

d3af51n

d3af51n