Trwa ładowanie...
ycipk-2w2z46

Masz żal do byłej dziewczyny? Możesz nazwać jej imieniem robaka

Rozstania bywają bolesne i pozostawiają niesmak. Jednak znacznie łatwiej radzić sobie ze złamanym sercem, kiedy gdzieś ukierunkujemy swój żal. Świetny pomysł ma Hemsley Conservation Centre’s, które rusza z programem "nazwij karalucha imieniem swojej byłej miłości".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W zoo możesz nazwać karalucha wybranym imieniem
W zoo możesz nazwać karalucha wybranym imieniem (Pixabay.com)
ycipk-2w2z46

Akcja odbędzie się w Walentynki na terenie całej Wielkiej Brytanii. Już za 2,30 funta możemy nazwać dowolnym imieniem karalucha z angielskich zoo.

"Ci, którzy nie mieli szansy zemścić się na swoich okropnych byłych, mają ku temu okazję" - takim hasłem HCC reklamuje swoją akcję walentynkową.

ycipk-2w2z46

Oprócz satysfakcji, każdy uczestnik dostanie certyfikat, potwierdzający posiadanie karalucha o wybranym przez siebie imieniu.

Organizacja Hemsley Conservation Centre’s chce podkreślić zalety, jakie karaluchy wnoszą do ekosystemu i pokazać, że mimo nieprzyjemnej aparycji, to bardzo pożyteczne insekty. Mają wysoką zawartość białka, dlatego są świetną "przekąską" dla niektórych stworzeń w ogrodach zoologicznych. W taki też sposób zakończą swój żywot owady, które nazwaliśmy imieniem swojej dawnej miłości.

Dwie pieczenie na jednym ogniu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-2w2z46

Zobacz także: Różnice pomiędzy napędem na dwa i na cztery koła

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2w2z46

ycipk-2w2z46
ycipk-2w2z46