Trwa ładowanie...

Masz żal do byłej dziewczyny? Możesz nazwać jej imieniem robaka

Rozstania bywają bolesne i pozostawiają niesmak. Jednak znacznie łatwiej radzić sobie ze złamanym sercem, kiedy gdzieś ukierunkujemy swój żal. Świetny pomysł ma Hemsley Conservation Centre’s, które rusza z programem "nazwij karalucha imieniem swojej byłej miłości".

Share
Masz żal do byłej dziewczyny? Możesz nazwać jej imieniem robaka
Źródło: Pixabay.com
d2oj9oj

Akcja odbędzie się w Walentynki na terenie całej Wielkiej Brytanii. Już za 2,30 funta możemy nazwać dowolnym imieniem karalucha z angielskich zoo.

"Ci, którzy nie mieli szansy zemścić się na swoich okropnych byłych, mają ku temu okazję" - takim hasłem HCC reklamuje swoją akcję walentynkową.

Oprócz satysfakcji, każdy uczestnik dostanie certyfikat, potwierdzający posiadanie karalucha o wybranym przez siebie imieniu.

d2oj9oj

Organizacja Hemsley Conservation Centre’s chce podkreślić zalety, jakie karaluchy wnoszą do ekosystemu i pokazać, że mimo nieprzyjemnej aparycji, to bardzo pożyteczne insekty. Mają wysoką zawartość białka, dlatego są świetną "przekąską" dla niektórych stworzeń w ogrodach zoologicznych. W taki też sposób zakończą swój żywot owady, które nazwaliśmy imieniem swojej dawnej miłości.

Dwie pieczenie na jednym ogniu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Różnice pomiędzy napędem na dwa i na cztery koła

d2oj9oj

Podziel się opinią

Share
d2oj9oj
d2oj9oj