Trwa ładowanie...

Mazury - jedno z najpiękniejszych miejsc wg Kamila Bednarka

Mikołajki to stolica polskiego żeglarstwa. Podczas obchodów Dni Mikołajek 2015 przez 3 dni mazurskie miasto rozbrzmiewało śpiewem i muzyką, mieniło się różnokolorowymi światłami oraz pachniało rybami w różnym wydaniu. Obchody rozpoczęły się muzycznie, a gwiazdą pierwszego dnia święta był Kamil Bednarek. Muzyk nie krył swojego zachwytu nad Mazurami. Zobaczcie, za co najbardziej ceni ten zakątek naszego kraju!

Share
Mazury - jedno z najpiękniejszych miejsc wg Kamila Bednarka
Źródło: Mariusz Switulski Shutterstock
d3t10yq

Mikołajki to stolica polskiego żeglarstwa. Podczas obchodów Dni Mikołajek 2015 przez 3 dni mazurskie miasto rozbrzmiewało śpiewem i muzyką, mieniło się różnokolorowymi światłami oraz pachniało rybami w różnym wydaniu. Obchody rozpoczęły się muzycznie, a gwiazdą pierwszego dnia święta był Kamil Bednarek. Muzyk nie krył swojego zachwytu Mazurami. Zobaczcie, za co najbardziej ceni ten zakątek naszego kraju!

d3t10yq

Kamil Bednarek to polski muzyk młodego pokolenia, wokalista, kompozytor, a także autor tekstów. W 2010 roku brał udział w 3 edycji programu "Mam talent!" i zajął 2. miejsce. W latach 2008–2012 był wokalistą w zespole Star Guard Muffin, a od 2012 roku występuje z grupą sygnowaną jego nazwiskiem.

d3t10yq

Podziel się opinią

Share
d3t10yq
d3t10yq