Trwa ładowanie...
d4fxirs

Mazury - jedno z najpiękniejszych miejsc wg Kamila Bednarka

Mikołajki to stolica polskiego żeglarstwa. Podczas obchodów Dni Mikołajek 2015 przez 3 dni mazurskie miasto rozbrzmiewało śpiewem i muzyką, mieniło się różnokolorowymi światłami oraz pachniało rybami w różnym wydaniu. Obchody rozpoczęły się muzycznie, a gwiazdą pierwszego dnia święta był Kamil Bednarek. Muzyk nie krył swojego zachwytu nad Mazurami. Zobaczcie, za co najbardziej ceni ten zakątek naszego kraju!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mazury - jedno z najpiękniejszych miejsc wg Kamila Bednarka
(Mariusz Switulski Shutterstock)
d4fxirs

Mikołajki to stolica polskiego żeglarstwa. Podczas obchodów Dni Mikołajek 2015 przez 3 dni mazurskie miasto rozbrzmiewało śpiewem i muzyką, mieniło się różnokolorowymi światłami oraz pachniało rybami w różnym wydaniu. Obchody rozpoczęły się muzycznie, a gwiazdą pierwszego dnia święta był Kamil Bednarek. Muzyk nie krył swojego zachwytu Mazurami. Zobaczcie, za co najbardziej ceni ten zakątek naszego kraju!

Kamil Bednarek to polski muzyk młodego pokolenia, wokalista, kompozytor, a także autor tekstów. W 2010 roku brał udział w 3 edycji programu "Mam talent!" i zajął 2. miejsce. W latach 2008–2012 był wokalistą w zespole Star Guard Muffin, a od 2012 roku występuje z grupą sygnowaną jego nazwiskiem.

d4fxirs

Podziel się opinią

Share

d4fxirs

d4fxirs