Trwa ładowanie...
ycipk-14cifi

Mężczyzna włamał się do zoo na Florydzie, żeby popływać z krokodylami

Dyrekcja parku zoologicznego na Florydzie nie kryje zdumienia. "W naszej 125-letniej historii jest to pierwszy raz, kiedy ktoś próbował pływać z krokodylami" - mówią władze zoo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna włamał się do zoo na Florydzie, żeby popływać z krokodylami
(Facebook.com, Fot: Policja z St. Augustine)
ycipk-14cifi

Miał szczęście, że nie zginął. 23-latek włamał się do St. Augustine Alligator Farm Zoological Park, żeby popływać w stawie pełnym krokodyli. Nie skończyło się to dla niego dobrze.

Pracownicy parku myśleli, że ktoś sobie z nich zażartował. Rano zastali parę crocsów na wybiegu dla krokodyli, więc byli przekonani, że jakiś dowcipniś chciał zasugerować, iż ktoś został przez nie zjedzony. Dopiero po chwili zobaczyli, że zniszczono też bar z przekąskami i kilka innych atrakcji.

Przestraszyli się dopiero, kiedy zobaczyli nagrania monitoringu. Okazało się, że głównym celem włamywacza było właśnie nocne pływanie z krokodylami. 23-latek wspiął się na 1,5-metrową konstrukcję sąsiadującą ze zbiornikiem i wskoczył do wody.

ycipk-14cifi

Nie był dość szybki. Kiedy zbliżył się do niego jeden z mieszkańców stawu, mężczyzna chciał uciec z wody, ale został ugryziony w nogę. Krokodyl na szczęście nie był głodny, więc 23-latkowi udało się opuścić staw jedynie z ranną stopą. Przeszedł przez płot do sąsiadów, którzy wezwali policję. Kilka godzin później pracownicy zoo wezwali funkcjonariuszy po obejrzeniu nagrań monitoringu.

Potem mężczyzna próbował uciec ze szpitala. Policja znalazła go w stawie retencyjnym wyłożonym drutem kolczastym. Został oskarżony o włamanie, kradzież, uszkodzenie mienia oraz naruszenie warunków zwolnienia warunkowego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

ycipk-14cifi

Zobacz także: Niecodzienne spotkanie z humbakiem

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-14cifi

ycipk-14cifi
ycipk-14cifi