Trwa ładowanie...
diiydjs

Międzynarodowy port lotniczy Waszyngton Dulles - IAD

Największe atrakcje
Międzynarodowy port lotniczy Waszyngton Dulles - IAD
Region
Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Międzynarodowy port lotniczy Waszyngton Dulles (IAD) usytuowany jest 42 kilometry w kierunku północno-wschodnim od stolicy Stanów Zjednoczonych w Chantilly.

Międzynarodowy port lotniczy Waszyngton Dulles (IAD) - pobliskie miasta

Port lotniczy Waszyngton Dulles dysponuje własną autostradą przeznaczoną jedynie do przejazdów dla pasażerów oraz obsługi obiektu. Najtaniej (za 19 złotych) dostaniemy się z lotniska Dulles do Waszyngtonu autobusem linii Silver Line Express Bus. Można również skorzystać z autobusu 5A w podobnej cenie, który dojeżdża do Rossly i L'Enfant Plaza w 50 minut.

Wynajętym na terenie portu lotniczego Waszyngton Dulles samochodem (firm Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National, Thrifty) da się wygodnie dojechać do Baltimore, Richmond, Roanoke czy zachodniej Wirginii. Wystarczy podążać za oznaczeniami i pilnować zjazdów z przylotniskowej autostrady.

Międzynarodowy port lotniczy Waszyngton Dulles (IAD) - loty z Polski

Brak lotów bezpośrednich pomiędzy Polską a międzynarodowym portem lotniczym Waszyngton Dulles (IAD). Za połączenie lotnicze z Warszawy dla jednej osoby w obie strony zapłacimy co najmniej 3 tysiące złotych. Pojedyncze przesiadki odbywają się najczęściej w Londynie z dość długim czasem oczekiwania na drugi samolot.

Międzynarodowy port lotniczy Waszyngton Dulles (IAD) - linie lotnicze i kierunki zagraniczne

Międzynarodowy port lotniczy Waszyngton Dulles (IAD) obsługuje bezpośrednie połączenia lotnicze m.in. z Amsterdamem, Barceloną, Brukselą, Kopenhagą, Dubajem, Dublinem, Frankfurtem, Genewą, Istambułem, Madrytem, Meksykiem, Moskwą, Paryżem, Rzymem czy Zurychem.

Najpopularniejsze linie lotnicze, oferujące loty do międzynarodowego portu lotniczego Waszyngton Dulles to Air Canada, Air China, Air France, American Airlines, British Airways, Emirates, KLM, Lufthansa, SAS, Turkish Airlines, Virgin America.

Dane międzynarodowego portu lotniczego Waszyngton Dulles (IAD):

1 Saarinen Circle, Dulles, VA 20166, telefon: (703) 572 2700.

Międzynarodowy port lotniczy Waszyngton Dulles - IAD
Czas lotu / jazdy samochodem

bezpośredni lot trwa 9 godzin, z przesiadkami 13-18 godzin

Strefa czasowa

UTC-5:00/ UTC-4:00

Waluta

Dolar amerykański (1 USD = 3,76 zł)

Godziny otwarcia

Całodobowe

Orientacyjna odległość

7189 km

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
diiydjs
diiydjs
diiydjs
diiydjs