Trwa ładowanie...

Modularna trampolina gwarantuje świetną zabawę i wielkie siniaki

Wystarczy rozejrzeć się po przydomowych ogródkach, by zauważyć, że panuje prawdziwy szał na trampoliny. Jako że większość pociech miała już okazję poskakać na prostej konstrukcji tego rodzaju, nadszedł najwłaściwszy moment na pojawienie się trampolin Modulus.

Modularna trampolina gwarantuje świetną zabawę i wielkie siniakiŹródło: Gizmodo.pl
d2yxdwm
d2yxdwm

System składa się z modułów, które można zestawić razem w dowolnym kształcie. Ograniczenie stanowi tylko liczba posiadanych elementów oraz otwarta przestrzeń, jaką dysponujemy. Nic – oprócz troski o całe kości milusińskich – nie stoi na przeszkodzie, by złożyć tor wyścigowy, po którym dzieciaki mogą skakać w kółko. Popularne układy to koło oraz kształt ósemki.

Na wielkiej trampolinie widocznej powyżej mieści się podobno jednocześnie do 33 dzieci. Nie wiadomo, ilu dorosłych – a szkoda!

Trampolina jest produktem niemieckiej firmy SMB Seilspielgerate, która ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu tego rodzaju zabawek. Twórcy uważają, że ich modularny system trampolin sprawdzi się szczególnie w parkach miejskich, parkach rozrywki, przy przedszkolach, centrach handlowych, itp. Dodają, że skakanie na trampolinie uczy dzieci poczucia równowagi, wyczucia rytmu oraz drużynowego ducha.

Nierdzewne podstawy trampoliny nie wymagają specjalnych fundamentów, mocuje się je po prostu w ziemi. [Red Dot, SMB Seilspielgerate GmbH, Gizmag]

Oficjalne wydanie internetowe: www.gizmodo.pl

d2yxdwm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yxdwm