Trwa ładowanie...
d493pu5

Możesz za darmo jechać do Tajlandii na wakacje marzeń. Jest jeden warunek

Darmowa podróż do Tajlandii brzmi jak marzenie. Okazuje się, że jego spełnienie jest prostsze niż myślimy. Wystarczy spełnić jeden warunek, aby przez 3 tygodnie zwiedzać egzotyczne zakątki tego kraju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Możesz spędzić 3 tygodnie w Tajlandii zupełnie za darmo
Możesz spędzić 3 tygodnie w Tajlandii zupełnie za darmo (123RF)
d493pu5

Organizacja The Tourism Authority of Thailand we współpracy z DreamJobbing poszukuje osoby gotowej przeżyć wyjątkowe doświadczenie w Tajlandii. Osoba, która zostanie wybrana, będzie musiała wcielić się w rolę mieszkańca i zgłębienie tajemnice kraju "od kuchni".

– Twoim zadaniem będzie podróżowanie po wielu zakątkach Tajlandii i doświadczanie tutejszego życia niczym prawdziwy mieszkaniec. Twoja podróż zamieni się w film dokumentalny emitowany w telewizji – brzmi ogłoszenie o "pracę marzeń".

Shutterstock.com
d493pu5

Wybrana osoba będzie zwiedzać zakątki Tajlandii na przełomie stycznia i lutego przez 2-3 tygodnie. Na podstawie jej doświadczeń powstanie film dokumentalny. The Tourism Authority of Thailand opłaca przeloty, bilety wstępów do wszystkich atrakcji i codzienne kieszonkowe. Nocleg zapewniono u różnych rodzin w wielu zakątkach kraju. Pozwoli to lepiej wczuć się w klimat wyjazdu.

Jak zdobyć wymarzoną posadę? Wystarczy nagrać minutowy filmik, w którym należy opowiedzieć, dlaczego to właśnie my powinniśmy zostać wybrani. Nie ma ograniczeń wiekowych czy zawodowych. Każdy ma szansę. Filmik wysyłamy przez formularz na stronie internetowej DreamJobbing. Oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego warto wysłać zgłoszenie jak najszybciej!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Tajlandia w 180 sekund

d493pu5

Podziel się opinią

Share

d493pu5

d493pu5