Trwa ładowanie...
d3rrl7k

Muzeum w Austin. Znajdziesz tam najdziwniejsze rzeczy na świecie

W amerykańskim Austin znajduje się miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu wszystkim dziwakom. Mowa o Muzeum Dziwnych Rzeczy. Turyści zobaczyć tam mogą m.in. najbardziej agresywnego King Konga na świecie i kupić (oczywiście dziwne) pułapki na muchy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Muzeum Dziwnych Rzeczy znajduje się w amerykańskim Austin
Muzeum Dziwnych Rzeczy znajduje się w amerykańskim Austin (123RF)
d3rrl7k

Dwugłowe kurczaki, "Wielka Stopa" i najbardziej agresywny King Kong na świecie, to tylko niektóre z eksponatów nietypowego muzeum. Mowa o mieszczącym się w Austin The Museum of the Weird, które jest idealnym miejscem dla... dziwaków.

d3rrl7k

Placówka wypełniona jest najbardziej szalonymi atrakcjami, jakie tylko mogą przyjść wam do głowy. Na miejscu znajduje się nawet specjalna sala, w której wyświetlane są stare (i oczywiście dziwne) filmy z potworami.

Największą część ekspozycji zajmują jednak figury woskowe i posągi, m.in. voodoo oraz słynna rzeźba ksenomorfów. Znajduje się tu również sklep, w którym można kupić nietypowe przedmioty takie jak: pułapki na muchy, dziwaczne środki do dezynfekcji rąk oraz bibeloty przypominające dziwne stworzenia.

d3rrl7k

Wstęp do muzeum kosztuje 12 dol. (ok. 45 zł). Museum of the Weird czynne jest codziennie, z wyjątkiem świąt, od godz. 10:00 do północy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: 15 lat Polski w UE. WP jedzie w Europę

d3rrl7k

Podziel się opinią

Share

d3rrl7k

d3rrl7k