Trwa ładowanie...

Na lotnisku wcale nie musi być nudno. Te szokujące zdjęcia są tego dowodem

Czasami na lotnisku spędzamy długie godziny. Spacerujemy, kupujemy pamiątki, czytamy, przysiadamy na moment, by ugasić pragnienie, albo kręcimy się w kółko. Bywa, że czas dłuży się niemiłosiernie lub samolot ma opóźnienie i nic się nie dzieje, zupełnie nic. Ale są też takie chwile, że na samo wspomnienie uśmiech nie schodzi nam z twarzy przez kilka minut. Kilku osobom udało się sfotografować niecodzienne "lotniskowe" sytuacje, które rozbawiły internautów do łez.

Na lotnisku wcale nie musi być nudno. Te szokujące zdjęcia są tego dowodemŹródło: Shutterstock.com
d11wvq6
d11wvq6

Portal dailymail.co.uk zebrał kilka zabawnych zdjęć, dokumentujących śmieszne, bądź dziwaczne wydarzenia z życia lotniska, które były hitami sieci.

Jeden z fotografów zauważył rodzinę, czekającą na ukochaną mamę. W dłoniach całej gromadki widniały sporych rozmiarów transparenty z oryginalnym hasłem, wyrażającym radość z jej powrotu z… więzienia.

imgur.com
Źródło: imgur.com

Innym razem sfotografowano… pingwiny przechodzące przez bramki bezpieczeństwa na lotnisku w Denver. Skąd one się tam wzięły? Niektórzy twierdzą, że pomyliły samoloty i powinny wylądować na Antarktydzie.

imgur.com
Źródło: imgur.com

Kolejne zdjęcie bije rekordy popularności. Grupa młodych ludzi utknęła w specyficznym korku, o czym sprawczyni nie miała zielonego pojęcia.

imgur.com
Źródło: imgur.com

Fotograf tego zdjęcia zastanawiał się, jaki jest właściwy i niewłaściwy sposób na noszenie beżowej poduszki.

imgur.com
Źródło: imgur.com

Sceny poruszające serca wszystkich obecnych na lotnisku, też się dzieją. Nie każdy jest w stanie wytrzymać to napięcie i zamiast czekać, aż dolecą w dogodne, wymarzone miejsce, dzieje się i tak jak na zdjęciu poniżej. A może dziewczyna dopiero skądś wróciła i nie widzieli się z ukochanym miesiącami? Ach te romantyczne historie

imgur.com
Źródło: imgur.com

Zobacz też: Kłopoty z bagażem

d11wvq6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11wvq6