Trwa ładowanie...

Najgorsze zdjęcie paszportowe roku. Fotka tej dziewczyny może wywołać atak śmiechu

Zaplanowali na wrzesień podróż po Europie. Pierwszy przystanek: Niemcy. Chelsey Ramos i jej chłopak Reece Lagunas mieli świetne plany urlopowe. Dziewczyna musiała tylko odebrać nowy paszport i w drogę. Gdy dostała gotowy dokument, nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła.

Najgorsze zdjęcie paszportowe roku. Fotka tej dziewczyny może wywołać atak śmiechuŹródło: Facebook/reddit
d3a4bx0
d3a4bx0

Fotografie paszportowe rzadko kiedy należą do udanych. Chelsey postanowiła swoje zdjęcie zrobić w centrum handlowym. Efekt? Nie jest źle. Naturalna dziewczyna spogląda delikatnie się uśmiechając. Włosy może nieco potargane, ale poza tym wszystko w porządku. Pewnie, że paszportowe zdjęcia wyglądają trochę jak " więzienne" , ale co zrobić. Takie zasady. Chelsey złożyła wniosek o paszport i czekała na odbiór.

reddit.com
Źródło: reddit.com

Gotowy dokument w końcu dotarł do domu dziewczyny. Gdy go otworzyła, nogi jej się ugięły. "A potem wpadła w furię" – mówił "HuffPost" Reece, któremu ciężko było powstrzymać się od śmiechu. Chelsey wyglądała jakby miała zniekształconą głowę.

reddit.com
Źródło: reddit.com

To on opisał historię zdjęcia dziewczyny w mediach społecznościowych i pomógł jej też w wyjaśnieniu pomyłki w urzędzie. Co ciekawe, nikt nie robił im problemów i pracownicy Departamentu Stanu okazali się niezwykle pomocni w szybkiej wymianie dokumentu.

Zobacz też: "Polski paszport 2018". Zaprojektuj paszport z ministrem Błaszczakiem

d3a4bx0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3a4bx0