Trwa ładowanie...
d3q38vh

Nie wszyscy polscy turyści przynoszą nam chlubę. Tak się "reklamujemy" w Chorwacji

Turyści z Polski lubią czasami zaskakiwać, ale nie zawsze pozytywnie. Na co nasze starania w budowaniu dobrego wizerunku za granicą, kiedy i tak znajdą się tacy, przez których musimy się czerwienić ze wstydu? Oto przykład, jakie "pamiątki" pozostawiają po sobie nasi rodacy na zagranicznych wczasach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Taką pamiątkę pozostawili po sobie w Chorwacji urlopowicze z Polski
Taką pamiątkę pozostawili po sobie w Chorwacji urlopowicze z Polski (Facebook.com/ Fly4free: tanie latanie podróże turystyka)
d3q38vh

Tak zachowywali się właśnie niezidentyfikowani jak dotąd obywatele Polski, przebywający na wakacjach w Srimie w Chorwacji.

Samochód na polskich numerach rejestracyjnych wjechał na plażę i zaparkował tuż przy linii brzegowej. Wysypała się z niego gromadka dzieci i dorosłych, którzy do później nocy hucznie się bawili. Pijaństwo, szaleństwo i krzyki nie wystarczyły im, aby się wyładować. Nasi rodacy postanowili także pozostawić na murach hasła - i nie są to cytaty z literatury.

"Ozdobili" betonowe mury takimi hasłami, jak "KKS Sandesja", czy tradycyjnym "J*ć Wisłę". Znaczenie tych nieprzyzwoitych haseł z bólem serca wyjaśnił lokalnym Chorwatom Polak przebywający w tej samej miejscowości na wczasach. Wstydliwy wyczyn Polaków opisała gazeta Sibenski Portal. Wandali niestety jeszcze nie odnaleziono.

d3q38vh

Jeden ze świadków tego zdarzenia relacjonował w rozmowie z lokalnymi mediami, że sytuację tę musiało widzieć wielu mieszkańców przybrzeżnej części miasta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: "Wakacje na kempingu" - kemping Straško, Chorwacja

d3q38vh

Podziel się opinią

Share
d3q38vh
d3q38vh