Trwa ładowanie...
d30dxia

Nie wszyscy polscy turyści przynoszą nam chlubę. Tak się "reklamujemy" w Chorwacji

Turyści z Polski lubią czasami zaskakiwać, ale nie zawsze pozytywnie. Na co nasze starania w budowaniu dobrego wizerunku za granicą, kiedy i tak znajdą się tacy, przez których musimy się czerwienić ze wstydu? Oto przykład, jakie "pamiątki" pozostawiają po sobie nasi rodacy na zagranicznych wczasach.
Share
Taką pamiątkę pozostawili po sobie w Chorwacji urlopowicze z Polski
Taką pamiątkę pozostawili po sobie w Chorwacji urlopowicze z PolskiŹródło: Facebook.com/ Fly4free: tanie latanie podróże turystyka
d30dxia

Tak zachowywali się właśnie niezidentyfikowani jak dotąd obywatele Polski, przebywający na wakacjach w Srimie w Chorwacji.

Samochód na polskich numerach rejestracyjnych wjechał na plażę i zaparkował tuż przy linii brzegowej. Wysypała się z niego gromadka dzieci i dorosłych, którzy do później nocy hucznie się bawili. Pijaństwo, szaleństwo i krzyki nie wystarczyły im, aby się wyładować. Nasi rodacy postanowili także pozostawić na murach hasła - i nie są to cytaty z literatury.

"Ozdobili" betonowe mury takimi hasłami, jak "KKS Sandesja", czy tradycyjnym "J*ć Wisłę". Znaczenie tych nieprzyzwoitych haseł z bólem serca wyjaśnił lokalnym Chorwatom Polak przebywający w tej samej miejscowości na wczasach. Wstydliwy wyczyn Polaków opisała gazeta Sibenski Portal. Wandali niestety jeszcze nie odnaleziono.

d30dxia

Jeden ze świadków tego zdarzenia relacjonował w rozmowie z lokalnymi mediami, że sytuację tę musiało widzieć wielu mieszkańców przybrzeżnej części miasta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: "Wakacje na kempingu" - kemping Straško, Chorwacja

d30dxia

Podziel się opinią

Share
d30dxia
d30dxia