Trwa ładowanie...
dxv7b2q

Okazja dnia. Bułgaria all inclusive na początek lata o 24 proc. taniej

Tylko dzisiaj proponujemy tygodniowy pobyt w Bułgarii w hotelu położonym tuż przy plaży już za 1506 zł. Oferta skierowana jest do osób chętnych na wczesny urlop na początku sezonu wakacyjnego – wyjazd w połowie czerwca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Słoneczny Brzeg to najchętniej wybierany przez turystów nadmorski kurort
Słoneczny Brzeg to najchętniej wybierany przez turystów nadmorski kurort (Shutterstock.com)
dxv7b2q

Okazja dnia na piątek to wakacje w Bułgarii między 14 a 21 czerwca 2019 roku w cenie już 1506 zł od osoby. Korzystając z tej oferty, zapłacimy o 24 proc. mniej niż w przypadku ceny regularnej. Przelot na miejsce możliwy jest z kilku polskich lotnisk regionalnych.

Pobyt w czterogwiazdkowym hotelu Black Sea Star oddalonym jedynie o 100 m od pięknej plaży Gradina to kusząca propozycja. Miejsce zakwaterowania jest wysoko oceniane ze względu na dobry stosunek jakości do ceny. W odległości 6 km od hotelu znajduje się centrum Sozopolu, a o 3 km oddalona jest miejscowość turystyczna Chernomorets.

Przyjezdni mogą korzystać z przyhotelowego kompleksu basenów i wyposażenia w postaci leżaków oraz parasoli. Codziennie organizowane są też programy animacyjne i zajęcia dla dzieci.

dxv7b2q

W cenie wczasów uwzględnione są przeloty, opłaty lotniskowe i transfery z lotniska do hotelu i z powrotem, a także wyżywienie, opieka rezydencka, ubezpieczenie TU Europa. Podczas pobytu w Bułgarii warto skorzystać z możliwości uczestnictwa z dodatkowo płatnych wycieczkach lokalnych.

Cena aktualna na dzień publikacji materiału.

dxv7b2q

Podziel się opinią

Share

dxv7b2q

dxv7b2q