ycipk-2iu604

Okazja dnia. Gorąca Kuba na przełamanie zimy aż o 42 proc. taniej

Zima ma klimat, gdy w powietrzu czuć zapach choinki, a wszechobecne migające światełka dodają wieczorom magii. Gdy okraszone mrozem styczeń i luty zaczynają się dłużyć, czas choć trochę umilą kocyk i ciepła herbata z miodem, wypad do spa lub... wakacje w ciepłym, uroczym miejscu, takim jak Kuba.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wakacje na Kubie to idealny pomysł na przełamanie zimowej rutyny
Wakacje na Kubie to idealny pomysł na przełamanie zimowej rutyny (Shutterstock.com)
ycipk-2iu604

Kuba – wyspa lata, salsy, rumu i cygar. Stereotyp czy najświętsza prawda? Warto zobaczyć na własne oczy. Zachętą niech będzie na przykład to, że gdy w styczniowe szare dnie w Polsce wieje mroźny wiatr, na tej karaibskiej wyspie temperatura spada maksymalnie do 25 st. C. Wakacje na Kubie to obietnica pięknej pogody, piaszczystych plaż, gościnności mieszkańców wyspy i romansu z bogatą jej historią.

Mając za oknem szarugę, a w głowie obraz palm i turkusowej wody, udaliśmy się w podróż po internecie, gdzie znaleźliśmy świetną ofertę wczasów na Kubie jeszcze w styczniu 2019! Wycieczka objazdowa z pilotem, w której zawarte są punkty takie jak kultowa Hawana, kolonialne Cienfuegos i Trynidad, a także słynące z pięknych plaż Varadero, to okazja, którą warto wykorzystać. Cena spadła aż o 42 proc. i prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

ycipk-2iu604

W ofercie zawarto 7 noclegów, w każdym z 3-gwiazdkowych hoteli zaś śniadania i obiadokolacje. Lot na Kubę (na lotnisko w Varadero) odbywa się bezpośrednio na pokładzie samolotu czarterowego PLL LOT. Podczas podróży każdy uczestnik turnusu otrzymuje ciepły posiłek. W cenie wycieczki zawarta została wiza, tzw. Karta Turysty, niezbędna podczas pobytu na wyspie.

Podróż na Kubę to propozycja dla wszystkich – i tych, którzy chcą odpocząć, i tych kochających zajrzeć w każdy zakamarek odwiedzanego miejsca. Tu znaleźć można przecież ślady Che Guevary, Ernesta Hemingwaya, epoki kolonizacji i twardego komunizmu czy narodzin licznych stylów muzycznych i tanecznych. Jest rum i są cygara. Jest też niepowtarzalna magia.

Oferta jest aktualna na dzień publikacji.

ycipk-2iu604
ycipk-2iu604
ycipk-2iu604
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2iu604