Trwa ładowanie...
d2u72v1

Okazja dnia. Mniej niż 900 zł za tydzień w Turcji

Grudzień w tym roku wcale nie musi być mroźny. Znaleźliśmy świetną ofertę last minute, dzięki której polską zimę możesz zamienić na piękne słońce. Tygodniowy pobyt na Riwierze Tureckiej z all inclusive kosztuje tylko 860 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Side Star Resort to hotel bardzo dobrze oceniany przez turystów
Side Star Resort to hotel bardzo dobrze oceniany przez turystów (wakacje.pl)
d2u72v1

Tygodniowy pobyt na uwielbianej przez Polaków Riwierze Tureckiej dostępny jest z wylotem z czterech miast - Gdańska, Katowic, Poznania i Warszawy. W cenę wyjazdu wliczony jest pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu Side Star Resort oraz wyżywienie all inclusive.

Egzotyka zimą? Tak! Zobacz, jakie kierunki polecamy:

Luksusowy obiekt z aquaparkiem znajduje się ok. 200 m od prywatnej plaży. Na terenie hotelu znajduje się kilka restauracji, kryty basen, ogród, taras i sklepy.

Tę urokliwą okolicę podobno na wakacje wybierała Kleopatra. Nie bez powodu, bo Side to typowy kurort, w którym poza plażowaniem można spędzić czas na zwiedzaniu okolicy.

d2u72v1

Stare miasto, położone na niewielkim cyplu na południowy zachód od wielkiego antycznego teatru, okala z trzech stron Morze Śródziemne. Warto odwiedzić wspomniany teatr oraz agorę, bazylikę, lokalne muzeum czy świątynię Apolllina. Poza sezonem warto też niespiesznie powłóczyć się po uliczkach miasta. Bez tłumów jest tam naprawdę przyjemnie.

Shutterstock.com

Riwiera Turecka to doskonały pomysł na urlop w grudniu – temperatura powietrza w dzień wynosi nawet 20 st. C. Można więc śmiało zwiedzać i delektować się przyjemnym słońcem.

d2u72v1

Podziel się opinią

Share

d2u72v1

d2u72v1