ycipk-tj57rq

Okazja dnia. Początek lipca na Teneryfie w dobrej cenie

Świetnie położony hotel na Teneryfie, a w sąsiedztwie plaża i niesamowite klify Los Gigantes. Brzmi kusząco? Wszystko to z opcją all inclusive dzisiaj w cenie niższej o 42 proc. Okazja dotyczy wylotu już w ten czwartek!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Teneryfa jest popularną częścią Wysp Kanaryjskich między innymi ze względu na malownicze klify Los Gigantes
Teneryfa jest popularną częścią Wysp Kanaryjskich między innymi ze względu na malownicze klify Los Gigantes (Shutterstock.com)
ycipk-tj57rq

Urlop w Hiszpanii

Tygodniowe wakacje na Teneryfie w cenie 2659 zł od osoby możecie spędzić między 4 a 11 lipca 2019. Dzisiaj na wczasach all inclusive w 4-gwiazdkowym hotelu Blue Sea Lagos De Cesar na zachodzie hiszpańskiej wyspy zaoszczędzicie nawet 1910 zł.

ycipk-tj57rq

Proponowany przez nas ośrodek wypoczynkowy Blue Sea Lagos De Cesar leży 300 m od centrum nadmorskiego miasteczka Puerto de Santiago. W okolicy hotelu znajdują się sklepy, bary oraz przystanek autobusowy. Możemy się zrelaksować w hotelowym basenie z tarasem lub udać się na publiczną plażę Playa de la Arena wyróżnioną tytułem niebieskiej flagi. Znajduje się ona ok. 450 m od hotelu.

Słynne klify Los Gigantes są za to oddalone o 3 km od kurortu i z pewnością warto się tam udać. Ten imponujący masyw przyciąga turystów odwiedzających Wyspy Kanaryjskie.

Monumentalne klify Los Gigantes na Teneryfie Shutterstock.com
Podziel się

Teneryfa w korzystnej cenie

ycipk-tj57rq

Za 7-dniowy pobyt na Teneryfie zapłacicie dzisiaj o 42 proc. mniej, niż wynosi cena regularna. Oferta last minute dotyczy wylotu z Poznania w czwartek 4 lipca. Docelowy port lotniczy Reina Sofia znajduje się 45 km od hotelu.

Na miejscu warto skorzystać z atrakcji takich jak animacje dla dorosłych, muzyka na żywo, bilard, tenis stołowy czy siłownia. Dostępne są też udogodnienia dla dzieci takie jak brodzik przy basenie. Przestronne pokoje wyposażone są w łazienkę, lodówkę i klimatyzację. Z bezpłatnym internetem można połączyć się w recepcji.

Ceny są aktualne na dzień publikacji.

ycipk-tj57rq
Polub WP Turystyka
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-tj57rq

ycipk-tj57rq
ycipk-tj57rq