Trwa ładowanie...

Okazja dnia. Tunezja 23 proc. taniej na otwarcie sezonu

Dzisiaj proponujemy tygodniowy pobyt w Monastyrze, popularnym nadmorskim kurorcie w Tunezji. Okazyjna cena wynosi mniej niż 2000 zł od osoby. W cenie przeloty, transfery i wyżywienie all inclusive. Wylot 20 czerwca z Warszawy.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Monastyr (czy też Monastir) to klimatyczne miasto, w którym kręcony były filmy takie jak "Żywot Briana" czy "W pustyni i w puszczy"
Monastyr (czy też Monastir) to klimatyczne miasto, w którym kręcony były filmy takie jak "Żywot Briana" czy "W pustyni i w puszczy"Źródło: Shutterstock.com
d2ip6hu

Wakacje na wschodnim wybrzeżu Tunezji

Proponujemy czerwcowy urlop w tunezyjskim mieście portowym Monastyr w terminie 20.06–27.06.2019. Zakwaterowanie w dobrze ocenianym hotelu 4-gwiazdkowym położonym 150 m od plaży i 8 kilometrów od centrum. W ramach oferty opłacone są przeloty z lotniska Chopina do portu lotniczego Monastyr.

Tunezja w czerwcu to oferta all inclusive, której koszt wynosi ok. 1914 zł od osoby. W tej cenie spędzimy 7 dni w hotelu Ramada Liberty Resort otoczonym ogrodem. W obrębie ośrodka znajdują się baseny, dwie restauracje, a do tego bary i puby. Podczas pobytu skorzystamy z darmowych animacji i atrakcji takich jak sporty wodne i lądowe.

   Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com

Do dodatkowych opłat należy wliczyć lokalny podatek turystyczny, który opłaca się od osoby za dzień (nie dotyczy dzieci do 12. roku życia).

d2ip6hu

Wczasy dla całej rodziny

Pogoda w Tunezji w okresie letnim to nawet 33 st. Celsjusza w ciągu dnia, nawet 11 godzin słonecznych i kusząca woda morska o średniej temperaturze 22 stopni. Możemy zatem zdecydować się na kąpiele i odpoczynek na piaszczystej plaży lub wycieczkę po Monastyrze. Ciekawymi obiektami turystycznymi w okolicy są historyczna medyna, ribat czy mauzoleum Bourgiby.

Ceny aktualne na dzień publikacji.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2ip6hu

Podziel się opinią

Share
d2ip6hu
d2ip6hu