Trwa ładowanie...
d1m3j85

Okazja dnia. Urlop w ZEA za mniej niż 1900 zł

Nie Dubaj czy Abu Zabi. Najpiękniejszy z emiratów to dla wielu Ras Al-Chajma. Siedmiodniowa wycieczka we wrześniu do tego niezwykłego miejsca można właśnie kupić za mniej niż 1900 zł. To świetna okazja!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miasto Ras al-Chajma oddalone jest o ok. 110 km od Dubaju
Miasto Ras al-Chajma oddalone jest o ok. 110 km od Dubaju (Shutterstock.com, Fot: Philip Lange)
d1m3j85

Ras al-Chajma to najbardziej na północ położona część Zjednoczonych Emiratów Arabskich, granicząca z Omanem. Miasto o tej samej nazwie, oddalone jest o ok. 110 km od Dubaju i ok. 30 km od Al Jazirah Al Hamra, opuszczonego portu poławiaczy pereł z początku XX w.

Zobacz też: Dubaj chce przyciągnąć turystów z Polski.

Ten piękny emirat to idealne miejsce na wypoczynek. Usytuowany jest nad turkusowym morzem z piaszczystymi plażami oraz w otoczeniu pięknych gór Hajjar i pustynnych wydm.

d1m3j85

To dobra propozycja na jesienny urlop - na miejsce dotrzemy samolotem bezpośrednio z Polski, a za wypoczynek zapłacimy mniej niż w sezonie letnim.

Widok na góry w Ras al-Chajma Shutterstock.com
Widok na góry w Ras al-Chajma

Najlepszym przykładem jest oferta w czterogwiazdkowym hotelu Al Hamra Village. Za 7 dni ze śniadaniami zapłacimy tylko 1826 zł. Goście mogą korzystać z udogodnień sąsiedniego obiektu – pięciogwiazdkowego Al Hamra Residence. Taki urlop to marzenie!

Na miejscu warto odwiedzić położoną na niewielkiej wyspie wieś-widmo – Al-Hamra. Tętniąca niegdyś życiem osada rybacka, z typową dla tej części wybrzeża architekturą, dziś stanowi nostalgiczną pamiątkę po dawnych czasach.

Wioska Al-Hamra Shutterstock.com
Wioska Al-Hamra
d1m3j85

Podziel się opinią

Share

d1m3j85

d1m3j85