Trwa ładowanie...

Personel LOT-u w czasie pandemii. Nagrali zabawne wideo

Personel pokładowy Polskich Linii Lotniczych LOT w czasie pandemii koronawirusa nagrał zabawny klip w ramach akcji #DontRushChallenge. Jesteśmy pod wrażeniem kreatywności.
Share
Pracownicy pokładowi podjęli internetowe wyzwanie. Film robi wrażenie
Pracownicy pokładowi podjęli internetowe wyzwanie. Film robi wrażenieŹródło: YouTube
d3ibal9

#DontRushChallenge to wyzwanie, w ramach, którego grupy ludzi na całym świecie nagrywają krótkie filmy, na których kolejne osoby pokazują się w warunkach domowych, a chwilę później są już przebrane, np. w służbowe uniformy. Zabawa polega na tym, że zakończenie jednego filmiku jest początkiem nagrania dla kolejnej osoby. Następnie nagrania łączone są w jeden dłuższy klip i trafią do mediów społecznościowych

Zabawne wideo z pracownikami LOT-u

Wyzwanie podejmują różne branże czy grupy społeczne. Nie ominęło to też personelu pokładowego linii lotniczych na całym świecie. Swoje klipy nagrali już m.in. pracownicy linii Delta, Air France, Emirates czy KLM.

d3ibal9

Do sieci trafił też film pracowników pokładowych LOT-u, który ma już prawie 70 tys. odtworzeń w serwisie YouTube.

Widać, że podczas nagrywania wszyscy bawili się przednio i zawsze są gotowi do powrotu na pokłady samolotów. Film trwa 6 minut, a pomysły na połączenie kolejnych nagrań są naprawdę bardzo kreatywne. Bohaterowie klipu przekazują sobie wirtualnie krawaty kolczyki, pliki dokumentów, książki, pocztówki, paszporty, buty czy perfumy. Jak wam się podoba wideo?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Operacja #lotdodomu

d3ibal9

Podziel się opinią

Share
d3ibal9
d3ibal9