Trwa ładowanie...
ycipk-1omohj

PKP planuje wprowadzenie programu lojalnościowego

Odkąd na polskich torach pojawiło się Pendolino, sporo podróżujących zamieniło samochód na pociąg (zwłaszcza ci, którzy podróżują służbowo). PKP w końcu zorientowało się, że wprowadzenie programu lojalnościowego dla pasażerów to mądry pomysł. Tylko jeszcze nie wie, jak go wcielić w życie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pendolino
Pendolino (Wikimedia Commons CC0)
ycipk-1omohj

PKP po raz kolejny mówi o planach wprowadzenia programu lojalnościowego. Ale tym razem (bo już dwa razy mówiło się, i tylko mówiło, o takim przedsięwzięciu - w 2014 r. i w 2016), za słowami poszły czyny. A w zasadzie – jeden czyn. Spółka opublikowała zaproszenie do RFI (ang. request for information – prośba o informację), czyli poprosiła dostawców systemów, które obsługują programy lojalnościowe, o udzielenie informacji, jakie wymogi technologiczne i informatyczne muszą być spełnione, aby program ruszył. Zainteresowane firmy mogą przesyłać oferty do 3 kwietnia.

ZOBACZ TEŻ: WiFi w Pendolino sukcesem. PKP Intercity ujawnia liczby

ycipk-1omohj

A jak mógłby wyglądać program lojalnościowy PKP? Tutaj należy od razu ostudzić emocje. Bo w planach są: nagrody rzeczowe, bilety do kina, vouchery na usługi i oczywiście gadżety związane z koleją. Założenia przewoźnika są takie, że rocznie program będzie obsługiwał 100 tys. pasażerów.

Pytanie tylko, czy w zamian za długopis z logo PKP, bilet do kina czy rabat na książkę, ktokolwiek będzie chciał udostępnić swoje dane. Gdyby przedmiotem transakcji były zniżki na bilety, darmowy upgrade do pierwszej klasy czy możliwość skorzystania z promocji w przedsprzedaży, z pewnością chętnych byłoby więcej.

ycipk-1omohj

Nie ma jeszcze konkretnego terminu i nie wiadomo kiedy program lojalnościowy PKP miałby wejść w życie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Turystyka
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1omohj

ycipk-1omohj
ycipk-1omohj