Trwa ładowanie...

Podróżowanie w związku na odległość jest możliwe. Tej parze się to udało

Bycie w związku z osobą, która mieszka na drugim końcu globu jest ogromnym wyzwaniem. W przypadku tej pary rozłąka trwała aż rok, ale znaleźli sposób na "wspólne" spędzanie czasu i podróże. Ich nietypowe fotografie obiegły cały świat.

Podróżowanie w związku na odległość jest możliwe. Tej parze się to udałoŹródło: Instagram.com, fot: halfhalftravel
d2x5cmp
d2x5cmp

Jak być razem w związku na odległość? Becca Siegel i Dan Gold, o których mieliśmy już okazję pisać, znaleźli nietypowe rozwiązanie. Przez ponad rok mieszkali w różnych częściach świata, jednak nie przeszkadzało im to, aby "wspólnie" podróżować. Becca żyła w Nowym Jorku, a Dan cały czas przemieszczał się pomiędzy 4 kontynentami. Co miesiąc zmieniał miasto zamieszkania – wszystko to w ramach projektu "Remote Year".

Tęsknota i chęć wspólnego spędzania czasu skłoniły parę do szukania rozwiązań, które w jakiś sposób rekompensowałyby rozłąkę. Ponadto postanowili przekuć ją w coś nietypowego.

W tym celu robili zdjęcia z podróży, a potem łączyli dwie fotografie w jedną. Efekt robi wrażenie.

Projekt pod nazwą Half Half Travel, czyli "podróże pół na pół", spotyka od samego początku z ogromnym zainteresowaniem. Jeszcze w kwietniu 2017 r. ich profil na Instagramie śledziło 17 tys. osób. Dziś obserwujących jest ponad 38 tys.

Zdjęcia są bardzo różnorodne. Możemy zobaczyć poranną kawę w Zambii i Kolumbii, widok z okna samolotu nad Maroko i Colorado, sprawdzić czym różnią się ulice Limy od Waszyngtonu, obejrzeć zachód słońca na plaży w Tel Awiwie i Lagos czy zabawne połączenie policyjnego samochodu na ulicy Nowego Jorku z urokliwym fiatem 126p w Pradze.
Bez wątpienia są mistrzami dopasowywania widoków. Danowi i Becce udaje się nawet sfotografować "razem".

Zakochani rozpoczęli umieszczanie zdjęć na Instagramie w październiku 2016. I choć już są znowu razem w jednym mieście, nie zakończyli swojego projektu. Mają coraz więcej fanów, a podróże to ich nowa pasja.

Zobacz też: Gdzie najchętniej wypoczywają polskie gwiazdy – Tokio, Los Angeles czy Bali?

d2x5cmp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2x5cmp