Trwa ładowanie...
d20esnl

Polski pilot podbija Youtube. "Brakowało takiego kanału"

"Jakby mi ktoś powiedział, że będę takie rzeczy robił, to nawet nie uznałbym tego za zabawne" - mówi pilot Dariusz, który od miesiąca prowadzi kanał na Youtube i już ma 30 tys. subskrybentów. Internauci go pokochali, a pilot idzie jak burza i dodaje kolejne filmy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pan Dariusz opowiada o pracy pilota w bardzo przystępny sposób
Pan Dariusz opowiada o pracy pilota w bardzo przystępny sposób (Youtube.com)
d20esnl

Może nie jest typowym Youtuberem, ale już udało mu się zdobyć serca internautów. Na swoim kanale "Turbulencja" pokazuje, jak wygląda praca pilota. Można zobaczyć m.in. lądowanie w Rio czy na Krecie i obchód samolotu (przed wylotem). Pilot wyjaśnia też po czym poznać kapitana i pierwszego oficera oraz jak zacząć przygodę z lataniem.

Pan Dariusz wszystko opisuje bardzo przystępnym językiem, a przed obiektywem jest swobodny. Kilkunastominutowe filmiku nie nudzą. "Celowo staram się używać jak najmniej specjalistycznych zwrotów i mówić językiem zrozumiałym dla osób nie zajmujących się profesjonalnie lotnictwem" - tłumaczy w jednym z filmów.

Najwięcej wyświetleń - prawie 120 tys. - ma film z kokpitu Airbusa A320. Pan Dariusz opisuje w nim szczegółowo całe wyposażenie, a nawet pokazuje jak niektóre elementy działają.

d20esnl

"Oby więcej takich filmików", "Pierwszy taki kanał po polsku", "Świetne filmy, nie da się nudzić", "Brakowało takiego kanału w Polsce", "Oglądam Pana kanał z takim zapałem, że żona przypomina mi, że oprócz smartfona mam też rodzinę" - komentują internauci.

Zobacz, jak wygląda największy samolot świata:

d20esnl

Podziel się opinią

Share
d20esnl
d20esnl