ycipk-36lzh2

Polski pilot podbija Youtube. "Brakowało takiego kanału"

"Jakby mi ktoś powiedział, że będę takie rzeczy robił, to nawet nie uznałbym tego za zabawne" - mówi pilot Dariusz, który od miesiąca prowadzi kanał na Youtube i już ma 30 tys. subskrybentów. Internauci go pokochali, a pilot idzie jak burza i dodaje kolejne filmy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pan Dariusz opowiada o pracy pilota w bardzo przystępny sposób
Pan Dariusz opowiada o pracy pilota w bardzo przystępny sposób (Youtube.com)
ycipk-36lzh2

Może nie jest typowym Youtuberem, ale już udało mu się zdobyć serca internautów. Na swoim kanale "Turbulencja" pokazuje, jak wygląda praca pilota. Można zobaczyć m.in. lądowanie w Rio czy na Krecie i obchód samolotu (przed wylotem). Pilot wyjaśnia też po czym poznać kapitana i pierwszego oficera oraz jak zacząć przygodę z lataniem.

Pan Dariusz wszystko opisuje bardzo przystępnym językiem, a przed obiektywem jest swobodny. Kilkunastominutowe filmiku nie nudzą. "Celowo staram się używać jak najmniej specjalistycznych zwrotów i mówić językiem zrozumiałym dla osób nie zajmujących się profesjonalnie lotnictwem" - tłumaczy w jednym z filmów.

ycipk-36lzh2

Najwięcej wyświetleń - prawie 120 tys. - ma film z kokpitu Airbusa A320. Pan Dariusz opisuje w nim szczegółowo całe wyposażenie, a nawet pokazuje jak niektóre elementy działają.

"Oby więcej takich filmików", "Pierwszy taki kanał po polsku", "Świetne filmy, nie da się nudzić", "Brakowało takiego kanału w Polsce", "Oglądam Pana kanał z takim zapałem, że żona przypomina mi, że oprócz smartfona mam też rodzinę" - komentują internauci.

Zobacz, jak wygląda największy samolot świata:

ycipk-36lzh2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-36lzh2

ycipk-36lzh2
ycipk-36lzh2