Trwa ładowanie...

Polskie strefy w hotelach w Grecji i Chorwacji

Sezon wakacyjny dopiero się skończył, a touroperatorzy już prezentują plany na lato 2017. Zupełną nowością na rynku będzie opcja wypoczynku w strefie polskiej podczas wakacji w Grecji i Chorwacji. Na czym ma to polegać?

Polskie strefy w hotelach w Grecji i ChorwacjiŹródło: chasdesign/Shutterstock
drjkzfq
drjkzfq

Sezon wakacyjny dopiero się skończył, a touroperatorzy już prezentują plany na lato 2017. Zupełną nowością na rynku będzie opcja wypoczynku w polskiej strefie podczas wakacji w Grecji i Chorwacji. Na czym ma to polegać?

Polska strefa ma być centrum codziennych animacji, gier i różnorodnych programów wieczornych, dostosowanych do gustów polskiego odbiorcy. To idealna opcja dla osób, które nie wyjeżdżają na urlop za granicę, bo nie znają języków obcych. Teraz będą mogły bez stresu wypoczywać i integrować się z innymi urlopowiczami. Takie strefy w wielu europejskich hotelach mają od lat m.in. Niemcy.

- Polacy na wakacjach lubią się bawić, integrować, spędzać wczas w atmosferze luzu i poznawać nowych ludzi. Nie zawsze jednak czują się pewnie, wypoczywając w obiektach obleganych przez inne narodowości ze względu na barierę językową. Naszym zdaniem szukają wypoczynku raczej przypominającego wakacje nad polskim morzem, do tego z dobrym wyżywieniem, atrakcjami i w przystępnej cenie. Polska strefa jest odpowiedzią na ich potrzeby – mówi Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow, operatora który na razie, jako jedyny wprowadziły polskie strefy do oferty. - Chcemy również za jej pomocą przełamywać bariery Polaków do wyjazdów za granicę, stąd m.in. pomysł uruchamianej na miejscu informacji turystycznej w języku w polskim.

Koncepcja wdrożona zostanie w sześciu bardzo popularnych wśród polskich turystów destynacjach: hotelach na Krecie, Rodos i Korfu oraz apartamentowych wioskach wakacyjnych w Kokkino Nero i Velika na Riwierze Olimpijskiej oraz Slatina w Chorwacji.

drjkzfq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drjkzfq