Trwa ładowanie...

Port lotniczy Verona-Villafranca (VRN). Jak dojechać do centrum miasta?

Port lotniczy Verona-Villafranca (VRN) leży 12 kilometrów od Werony w miejscowości Sommacampagna. Jak dojechać do centrum miasta?

Port lotniczy Verona-Villafranca (VRN). Jak dojechać do centrum miasta?Źródło: Facebook.com
d1qqr9e
d1qqr9e

Port lotniczy Verona-Villafranca (VRN) – z lotniska do centrum taksówką

Postój taksówek usytuowany jest tuż przy wyjściu z hali odlotów portu lotniczego Verona-Villafranca. Główne korporacje taksówkowe to Unione Radio Taxi, Taxi and Autoblu oraz Radiotaxi Catullo. Podróż trwa około 20 minut i kosztuje kilkadziesiąt euro, zależnie od taryfy. Polecamy korzystanie jedynie ze sprawdzonych przewoźników.

Port lotniczy Verona-Villafranca (VRN) – z lotniska do centrum samochodem

Na lotnisku Verona-Villafranca można również skorzystać z oferty wynajmu samochodu jednej ze światowych korporacji, m.in. Hertz, Avis, Europcar. Wypożyczalnie oferują auta rożnej klasy, a w promocji da się zdobyć pojazd już za 200 złotych. Oprócz Werony, dojeżdża się z lotniska wygodnymi i dobrze oznaczonymi drogami ekspresowego ruchu także do Bolonii (138 km), Mediolanu (140 km) czy Wenecji (120 km).

Port lotniczy Verona-Villafranca (VRN) – z lotniska do centrum autobusem

Z portu lotniczego Verona-Villafranca do centrum miasta kursuje lotniskowy autobus Aeroporto. Podróż z przystanku tuż spod terminala na stację kolejową Verona Porta Nuova trwa maksymalnie 15 minut. Bilety kosztują 25 złotych, a kupuje się je za taką samą kwotę przez internet, u kierowcy, w kiosku na lotnisku lub w automacie. Przejazdy odbywają się od 5.35, a od 6.30 co około 20 minut aż do 23.30. Ostatni autobus z lotniska Verona-Villafranca do centrum miasta odjeżdża o 00.48.

d1qqr9e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qqr9e