Trwa ładowanie...

Powracają rowery miejskie. Sezon potrwa 9 miesięcy

Na ulice polskich miast już niedługo powrócą rowery miejskie. Będzie można z nich korzystać od marca do listopada. Na ponad 660 stajach w 14 miastach będzie czekało prawie 8,8 tys. rowerów.

Share
Powracają rowery miejskie. Sezon potrwa 9 miesięcy
Źródło: Nextbike
d35h1pw

Już od 1 marca wypożyczalnie rowerów miejskich w czternastu miastach obsługiwanych przez Nextbike Polska ponownie zostaną uruchomione. Rowery pojawią się na wielu stacjach wcześniej (już od 25 lutego), ale samo wypożyczenie będzie możliwe dopiero po północy z 29 lutego na 1 marca.

Rowery będą dostępne w: Grodzisku Mazowieckim, Kołobrzegu, Komornikach, Koninie, Konstancinie-Jeziornie, Koszalinie, Markach, Piasecznie, Poznaniu, Szamotułach, Tarnowie, Warszawie i Zielonej Górze.

Podczas przerwy sezonowej wszystkie jednoślady przeszły przegląd techniczny oraz dokonano niezbędnych napraw i wymiany uszkodzonych elementów.

Rowery dostępne będą dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Osoby, które po raz pierwszy będą chciały skorzystać z roweru miejskiego mogą zarejestrować się korzystając ze strony internetowej systemu lub aplikacji mobilnej.

d35h1pw

Pierwsze 15, 20 lub 30 minut (w zależności od zapisów regulaminu) każdego wypożyczenia jest bezpłatne. Po ich przekroczeniu opłaty są naliczane zgodnie z cennikiem.

Podobnie jak w zeszłym roku, rowery będzie można wypożyczać za pomocą aplikacji mobilnej, terminala lub kontaktując się z BOK. Sezon roweru miejskiego potrwa do końca listopada.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: #KresyŚwiata: Bieda tu aż piszczy. Wszyscy jednak inwestują w rowery

d35h1pw

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35h1pw
d35h1pw