Trwa ładowanie...

Prezent, który zapadnie głęboko w pamięć

Jednym z najtrudniejszych przygotowań przedświątecznych jest wybór prezentów dla najbliższych, rodziny czy przyjaciół. Robienie dobrej miny, gdy prezent okazuje się nietrafiony, zdarzyło się chyba każdemu, dlatego spieszymy z wyjątkową propozycją na świąteczny upominek! Bilet do największego w Polsce Parku Rozrywki Energylandia ważny na cały sezon 2019!

Prezent, który zapadnie głęboko w pamięćŹródło: Materiały prasowe
d70645y

Od 18 do 21 grudnia na www.energylandia.pl czeka wyjątkowa promocja!

Wymieńmy choć parę plusów takiego prezentu

Po pierwsze bilet daje możliwość przyjazdu do miejsca, w którym można poczuć się jak dziecko odwiedzając strefę Bajkolandia dla najmłodszych, spędzić radosne chwilę z rodziną w części Familijnej lub poczuć wysoką dawkę adrenaliny odwiedzając wraz z przyjaciółmi strefę Ekstremalną.

Przyjeżdżając do Energylandii w okresie wakacyjnym zażyć dodatkowo można kąpieli wodnych i słonecznych w czwartej – wodnej strefie Water Park i Tropical Fun z 3 basenami i 10 potężnymi zjeżdżalniami, na których śmigać możemy na specjalnych matach, jak i pontonach.

d70645y

Nie można zapomnieć, że to właśnie w tym Parku Rozrywki znajduje się rekordowy w Europie Mega Coaster Hyperion, którego wagoniki mkną w prędkością 142 km/h po niemal 1,5 kilometrowej trasie! Nieźle schlapać się można także na największym na świecie wodnym Speed Water Coasterze.

Po drugie ważność biletów obejmuje cały sezon 2019, który rozpoczyna się już 6 kwietnia (cały kalendarz otwarcia dostępny TUTAJ). Oznacza to, że mając w ręku bilet-prezent możemy wybrać sobie, w który dzień odwiedzimy Energylandię.

Po trzecie każdy bilet jest zapakowany w piękne opakowanie – nie musimy się zatem martwić o to jak ozdobić podarunek.

I po czwarte (chyba najważniejsze) osoba obdarowana na pewno ucieszy się z takiego prezentu, bo nawet osoby, które już odwiedziły ten Park Rozrywki z chęcią wracają, by móc po raz kolejny poszaleć na dostępnych 12 Roller Coasterach oraz innych atrakcjach.

Gdzie kupić?

Bilety prezentowe dostępne są na stronie internetowej https://ticket.energylandia.pl/

d70645y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d70645y