Trwa ładowanie...
d4bao13

Próbował przekonać Rosjankę do ślubu. "Jestem bardzo bogaty, mogę kupić ci wszystko"

Choć mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach miłość jest stawiana na równi z pieniędzmi, są ludzie, których nie da się przekupić nawet luksusowym samochodem. Boleśnie przekonał się o tym jeden z bogaczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oświadczyny nie zakończyły się szczęśliwie
Oświadczyny nie zakończyły się szczęśliwie (Facebook.com, Fot: South China Morning Post)
d4bao13

Mężczyzna w prowincji Hunan w południowych Chinach postanowił wyznać miłość młodej Rosjance. Oświadczył się jej, a żeby mieć większe szanse na zdobycie jej serca, postanowił dać jej Lamborghini. Powtarzał też wielokrotnie, że jest majętny. "Jestem bardzo bogaty, mogę kupić ci wszystko. Wyjdź za mnie" - mówił. "Bardzo cię lubię, myślę o tobie cały czas. Zakochałem się w tobie odkąd cię zobaczyłem po raz pierwszy. Znam cię już od 100 dni. Kupiłem ci twój ulubiony samochód" - próbował skraść serce dziewczyny zdeterminowany amant.

Mimo jego zapewnień, kobieta nie zgodziła się wyjść za niego za mąż. "Nie zmuszaj mnie, nie chcę tego. Nie pasujemy do siebie" - powiedziała mu. Gdy mężczyzna dalej napierał, zdenerwowała się i odparła "i co z tego, że jesteś bogaty?!", po czym uciekła. Cały incydent został nagrany przez przechodzących obok ludzi.

Samochód, który mężczyzna postanowił dać w prezencie swojej niedoszłej narzeczonej, był w rzucającym się oczy kolorze pomarańczowym, a do tego przyczepiono do niego baloniki w kształcie serc. Na nagraniu widać, że bogacz jest nachalny w stosunku do kobiety i nie może pogodzić się z tym, że rudowłosa dama nie chce się z nim związać.

d4bao13

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Gwiazdy, które odnowiły przysięgę małżeńską

d4bao13

Podziel się opinią

Share

d4bao13

d4bao13