Trwa ładowanie...
d2w1wa3

Przechytrzył linie lotnicze. Internauci: "oszust!"

Australijski YouTuber ujawnił, że podczas lotu samolotem udawał kontuzję, by uzyskać klasę biznes. Myślał, że to świetny żart, ale internauci są zniesmaczeni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jamie Zhu wezwał stewardesę i pokazał, że noga w bucie ortopedycznym nie mieści się pod siedzeniem
Jamie Zhu wezwał stewardesę i pokazał, że noga w bucie ortopedycznym nie mieści się pod siedzeniem (YouTube)
d2w1wa3

Jamie Zhu ma 1,1 mln obserwujących na Instagramie i prawie 700 tys. subskrybentów YouTube. Kilka dni temu publikował wideo, na którym szczegółowo opisał, jak podczas lotu udawał, że ma złamaną kostkę, aby uzyskać klasę biznesową. Na filmie widać, jak kupuje but ortopedyczny na lotnisku w Sydney. Po wejściu do samolotu zaczyna narzekać, że jego noga nie mieści się pod siedzeniem w klasie ekonomicznej.

"But nie pasuje tutaj. Czy mogę dostać inne miejsce czy coś? Mam złamaną kostkę" - mówił do stewardesy. Choć ta na początku odmówiła, to po chwili okazuje się, że YouTuber został przeniesiony do klasy biznes. "To naprawdę zadziałało" - komentuje zadowolony. Na pozostałej części filmu można zobaczyć, jak Zhu ściąga buta, wyciąga nogi, wybiera dania z menu i robi sobie selfie.

Gdy wysiada z samolotu (w normalnym obuwiu), ktoś z obsługi mówi do niego: "mam nadzieję, że ci się poprawi".

d2w1wa3

Zhu opublikował film i nazwał go żartem, ale natychmiast zalała go fala negatywnych komentarzy. Internautom nie podoba się wykorzystanie niepełnosprawności do zmiany klasy i zdobycia lakjów w mediach społecznościowych. "Jesteś przegrany", "oszust", "obrzydliwy degenerat", "współczuję ludziom, którzy naprawdę będą w takiej sytuacji, a przez ciebie linie lotnicze, pomyślą, że kłamią" - piszą niektórzy.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Odleciał bez pasażerów

d2w1wa3

Podziel się opinią

Share

d2w1wa3

d2w1wa3