Qaqwqwrqw

Przechytrzył tanie linie lotnicze. Tego numeru długo mu nie zapomną

Lee Cimino postanowił obalić frustrującą politykę tanich linii lotniczych, dotyczącą bagażu. Postawił na intrygujące wyjście z sytuacji i wkurzył przewoźnika! Co takiego zrobił?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lee Cimino z kurtką, którą zabrał w podróż
Lee Cimino z kurtką, którą zabrał w podróż (Facebook.com, Fot: Lee Cimino)
Qaqwqwrqw

Od 1 listopada 2018 roku w tanich liniach lotniczych Wizz Air i Ryanair obowiązuje nowa polityka dot. bagażu podręcznego. Do tej pory każdy pasażer mógł zabrać na pokład mały bagaż podręczny i większą torbę bądź walizkę.Teraz jednak możemy podróżować tylko z tym mniejszym bagażem. Za drugi musimy dopłacić i to wcale niemało.

Ta polityka mocno poirytowała Lee Cimino, podróżnika i wielbiciela linii Ryanair. Postanowił oszukać przewoźnika i wymyślił przebiegły plan. Zamiast pakować ubrania do walizki czy torby, wszystkie rzeczy założył na siebie i upchnął w kieszeniach.
Zgodnie z regulaminem linii Ryanair, możemy przewozić na sobie tyle odzieży, na ile mamy ochotę. Także włożenie na siebie 5 koszul, 3 par spodni i 2 kurtek jest jak najbardziej przepisowe.

Qaqwqwrqw

Lee przyznał w rozmowie z "Daily Mail": - Czułem się jak idiota, ale skoro nikt nie zwrócił mi uwagi, to chyba w porządku. Po co mam płacić krocie za bagaż, skoro lecę tylko na dzień lub dwa? – wyjaśnił.

W tym przypadku możemy tylko pogratulować mu kreatywności i wykorzystać jego pomysł w nieco mniej ekstremalnej wersji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Qaqwqwrqw

Zobacz też: Ryanair bez tajemnic. 10 faktów, o których możesz nie wiedzieć

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw