Trwa ładowanie...

Rusza pierwsza promocja FlixBusa w Polsce. Bilety od 99 groszy

Promocja wystartowała 6 marca, a bilety można kupić od 99 groszy na trasach krajowych i 4,99 zł na trasach międzynarodowych. Akcja obejmuje wszystkie połączenia między 12 a 26 marca 2018 r.

Share
Rusza pierwsza promocja FlixBusa w Polsce. Bilety od 99 groszy
Źródło: Shutterstock.com
d3bhquy

Połączenia PolskiegoBusa dostępne na FlixBus.pl

Od 27 lutego bilety na połączenia, które dotąd dostępne były na stronie PolskiegoBusa, można zarezerwować na stronie FlixBus.pl. Zapewnia to polskim pasażerom dostęp do rozległej, europejskiej siatki połączeń FlixBusa oraz daje możliwość korzystania z wielu udogodnień, usprawniających podróż, takich jak:
• odprawa dzięki biletom w postaci QR kodu, skanowanego przez kierowcę,
• aplikacja mobilna, z dotychczasową siatką PolskiegoBusa i narzędziem „Twój przystanek”, ułatwiającym zlokalizowanie przystanku autobusowego oraz dotarcie do niego dzięki funkcji nawigacji,
• powiadomienia push / SMS wysyłane w przypadku opóźnienia autobusu powyżej 15 minut, z informacją o ewentualnych dalszych przesiadkach.

Bilety zakupione wcześniej na stronie PolskiegoBusa zachowują ważność. Do wejścia letniego rozkładu FlixBusa, podczas odprawy obowiązuje lista papierowa oraz bilety w postaci QR kodu – na telefonie lub wydrukowanym bilecie. Pierwszeństwo wejścia na pokład mają pasażerowie z wykupioną rezerwacją miejsca w PolskimBusie, aby odprawa przebiegała możliwie najsprawniej – zarówno dla kierowców, jak i pasażerów. Opcja rezerwacji miejsc we FlixBusie na ten moment nie jest dostępna, ale jest już testowana na 12 liniach w Europie i będzie wprowadzona jeszcze w tym roku również w Polsce.

Zobacz też: Wakacje first minute. Oto zalety wcześniejszych rezerwacji

d3bhquy

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bhquy
d3bhquy