Trwa ładowanie...
d3h4167

Sanok. Kontrowersyjna reklama baru

Są ubrani w burki i mają pasy szahida. Zamiast ładunków wybuchowych – butelki z sosami. Dwaj mężczyźni zapraszają na pierwsze urodziny sanockiego baru. Ma być atrakcyjnie i wybuchowo, po czym ten wybuch słychać. Miało być zabawnie, jest niesmacznie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bar oferuje kebab
Bar oferuje kebab (Shutterstock.com)
d3h4167

Jeden z barów w Sanoku będzie wkrótce świętować pierwsze urodziny. Na tę okazję przygotował krótki klip, który przypomina raczej kino amatorskie niż profesjonalne przedsięwzięcie. Można by było znieść amatorski poziom wykonania, gdyby nie przekaz.

– Siemanko, chcielibyśmy zaprosić was na wielkie urodziny Baru Kebab, które odbędą się 12 lipca. Mamy dla was przygotowane super konkursy, obserwujcie nasz profil na Facebooku, tam naprawdę będzie się działo. Czekamy na was – mówi do mikrofonu jeden z bohaterów klipu. Chwilę później następuje wybuch. Drugi z mężczyzn trzyma w uniesionych dłoniach menu baru.

W tle słychać przyspieszający, krótki dźwięk imitujący odliczanie do wybuchu. Ten następuje tuż po zakończeniu zaproszenia.

d3h4167

Reklama ta wywołuje sprzeczne odczucia. Czy na pewno nie można było znaleźć innego pomysłu na film reklamowy? Niestety w tym kształcie właściciele stworzyli antyreklamę swojego lokalu. Chyba nie o taką promocję im chodziło.

A wy co myślicie o takiej promocji usług? Bo choć kebab wywodzi się z kuchni arabskiej, i pewnie do tego chcieli nawiązać pomysłodawcy filmu, nie znaczy to, że jadają go terroryści. Może więc warto było poszukać innych nawiązań do tej kultury, nikogo nie obrażając i nie bawiąc się niczyim kosztem.

Czy ktoś przyjdzie na urodziny baru? Jak obstawiacie?

d3h4167

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Pasażer nagrał groźną scenę

d3h4167

Podziel się opinią

Share
d3h4167
d3h4167