Trwa ładowanie...
d3bad35

Skandaliczne zachowanie pasażera samolotu. Załoga musiała użyć siły

Podczas lotu z Turcji do Baszkortostanu w Rosji mężczyzna przeklinał i uderzył współpasażerkę. Załoga i inni pasażerowie zareagowali natychmiast i obezwładnili agresora. Jeden z pasażerów nagrał całe zajście, a filmik obiega teraz sieć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spokojny powrót z wakacji zamienił się w koszmar dla pasażerów
Spokojny powrót z wakacji zamienił się w koszmar dla pasażerów (Youtube.com)
d3bad35

To miał być zwykły powrót z wakacji. Samolot wystartował z Antalyi w Turcji bez problemu, ale na pokładzie rozegrały się dantejskie sceny i wtedy każdy marzył o tym, by jak najszybciej wylądować w Rosji. Z relacji świadków wynika, że pijany pasażer był bardzo agresywny, wyzywał kobietę, która mu towarzyszyła, a w końcu ją uderzył.

Choć lot miał miejsce kilka dni temu, to wideo nagrane przez jednego z pasażerów właśnie trafiło do sieci. Internauci są oburzeni. Na filmiku widać moment, w którym obsługa i pasażerowie powalają agresywnego mężczyznę na podłogę. Związują mu ręce pasem bezpieczeństwa i prowadzą na miejsce.

Współpasażerowie przekazali serwisowi Dailymail.co.uk, że z samolotu mężczyzna został zabrany na posterunek policji w Baszkortostanie, a tam ukarany grzywną w wysokości 1000 rubli (ok. 63 zł). Został też wpisany na specjalną listę, dostępną dla linii lotniczych, na którą trafiają agresywni pasażerowie. Policjant Ruslan Shamsutdinov potwierdził, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

d3bad35

Zobacz, jak wygląda największy samolot świata:

d3bad35

Podziel się opinią

Share

d3bad35

d3bad35