Trwa ładowanie...

Specjalny pas, który zabezpieczy twój bagaż przed kradzieżą. Wystarczy 25 zł

Każdego dnia tysiące osób na całym świecie padają ofiarami kieszonkowców. Czasami wystarczy chwila nieuwagi, moment, kiedy stracimy bagaż z oczu, by majątek wart setki złotych przepadł na zawsze. Często to jednak mamy możliwość uchronić się przed złodziejami. Wystarczy tylko dobrze się zabezpieczyć.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Specjalny pas, który zabezpieczy twój bagaż przed kradzieżą. Wystarczy 25 złŹródło: iStock.com
d3zriwu
d3zriwu

Mówi się, że okazja czyni złodzieja. Warto uchronić się przed kradzieżą kupując m.in. specjalny pas zabezpieczający bagaż. Jest to niewielki wydatek, który sprawi, że nie zostaniesz ofiarą pierwszego lepszego kieszonkowca. Najprostsze zabezpieczenia tego typu kosztują zaledwie 25 zł. Kłódki można dobierać ze względu na cenę lub kolor. Takie urządzenie nie tylko utrudni dostęp do wnętrza twojej torby lub plecaka, ale także sprawi, że załadowane po brzegi nie stracą swojej formy podczas transportu. Podczas transportu do luku bagażowego mogą przecież obić się o inny pakunek, a twój długo pakowany inwentarz wysypie się i pogubi.

Do kradzieży nie dochodzi jedynie w drodze na lotnisko. Wiele osób pada ofiarą złodziei w zatłoczonych autobusach, przepełnionych pociągach, czy ciasnym metrze. Na szczególną uwagę zasługują jednak same lotniska, bo to właśnie tam dochodzi do olbrzymiej liczby kradzieży kieszonkowych.

Kradzieże zdarzają się bardzo często i nie jest to żadna nowość. Walizki są otwierane przez służby celne, ale także przez samych bagażowych. Często ciężko stwierdzić, czy coś rzeczywiście zginęło przez bałagan w naszych rzeczach. Giną kosmetyki, ubrania, jedzenie czy nierozważnie pozostawiony sprzęt elektroniczny.

Warto zabezpieczyć swój bagaż jeszcze z jednego względu. W wielu krajach przemytnicy są na tyle zuchwali, że pod nieuwagę podróżnym podrzucają im do bagażów nielegalne towary. Mogą to być substancje odurzające albo towary handlowe, których nie wolno wywozić z kraju. Warto zabezpieczyć wówczas swój bagaż, by podczas kontroli uniknąć bardzo poważnych problemów.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3zriwu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zriwu