Trwa ładowanie...

Steward zrobił show niczym broadwayowski aktor. "Kocham te linie!"

Co robią stewardesy i stewardzi, gdy pasażerowie już usadowią się wygodnie na swych siedzeniach? Informują o sprawach najważniejszych, czyli podają instrukcję i zasady działania w razie awarii czy jakichkolwiek kłopotów, które mogą nas spotkać na pokładzie samolotu. Na ogół informacje te przez wielu są ignorowane. Zwłaszcza, jeśli jest to nasz kolejny lot. Znaleźliśmy stewarda, który doskonale wie jak przykuć uwagę pasażerów. Opanował to do perfekcji!

Steward zrobił show niczym broadwayowski aktor. "Kocham te linie!"Źródło: Facebook.com
d2a0toa
d2a0toa

Stewardesa lub steward zazwyczaj witają się z pasażerami, a następnie zapoznają ich z procedurami i każą wyłączyć urządzenia elektroniczne. Potem pokazują wyjścia awaryjne, mówią, jak zakładać maski tlenowe, kamizelki ratunkowe, zachęcają do zakupów. W trakcie lotu podają posiłki i napoje, a na koniec z uśmiechem nas żegnają. Tak to wygląda zazwyczaj. Linie Soutwest Airlines mają na to nieco inną koncepcję. Dowodzi tego prezentacja zasad bezpieczeństwa wykonana przez stewarda tych linii. Podczas lotu z Dallas do Las Vegas mężczyzna w zabawny, czasem nieporadny sposób zaprezentował podróżnym poszczególne procederu dotyczące bezpieczeństwa. Na pokładzie wywołał salwy śmiechu. Filmik, który pojawił się w sieci bawi do łez!

"Absolutnie kocham te linie lotnicze. Latam nimi, wszędzie gdzie tylko mogę", "Mam nadzieję, że też go spotkam jak będę niedługo leciała", "Fenomenalne poczucie humoru" – oceniają internauci pod postem. Trzeba przyznać, że pracownik Southwest Airlines skutecznie potrafi przykuć uwagę pasażerów. Sposób, w jaki wykonuje swoje zadanie, nie jest zwykłą parodią. Wielu twierdzi, że steward ma iście brodwayowski talent. Jednak, jak to w życiu bywa, wszystkich nie da się zadowolić.

"I dlatego nie latam Southwest Airlines. Zbyt wielu męskich stewardów uważa, że są zabawni i chcą być w centrum uwagi. Zamiast tej strasznej parodii, wolałbym uśmiechniętą obsługę" – pisze jednej z internautów.

Southwest Airlines to amerykańska tania linia lotnicza z siedzibą w Dallas, w Teksasie. Jest największą linią lotniczą na świecie pod względem przewiezionych pasażerów na lotach krajowych i obsługuje przede wszystkim połączenia krajowe w Stanach Zjednoczonych. Widać, że ta założona w 1971 r. linia lotnicza, ma tak samo pozytywną obsługę, jak i logo. Pasiaste, "tęczowe" serce zobowiązuje. A większość pasażerów wychodzi z pokładu z uśmiechem.

Zobacz też: Linie lotnicze przywiązują coraz większą wagę do jakości obsługi pasażera

d2a0toa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2a0toa