Trwa ładowanie...

Super tanie krajówki. Do Wrocławia i Gdańska polecisz za 5 zł!

Jeśli w najbliższych dniach wybierasz się z Wrocławia do Gdańska (lub w odwrotnym kierunku), mamy świetną wiadomość. Bilety lotnicze możesz kupić za 5 zł. Serio.

Share
Super tanie krajówki. Do Wrocławia i Gdańska polecisz za 5 zł!
Źródło: Shutterstock.com, fot: CCat82
d4hw8ra

7 i 9 grudnia. Czwartek, sobota. Wszyscy, którzy w tych dniach chcą dostać się z Dolnego Śląska nad Bałtyk, mogą podziękować liniom Ryanair. Podróż samolotem mogą zarezerwować już za 5 zł i chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak atrakcyjna jest to opcja. Najtańszy bilet na przejazd pociągiem TLK w drugiej klasie kosztuje 70 zł, a czas podróży wynosi minimalnie 6 godz. (lot trwa niewiele ponad godzinę). O komforcie chyba nawet nie ma co wspominać.

Ryanair.com
Źródło: Ryanair.com
Ryanair.com
Źródło: Ryanair.com

Z kolei w przeciwnym kierunku, czyli z Gdańska do Wrocławia, za 5 zł możesz polecieć 12 grudnia. Jeśli więc mieszkasz na Dolnym Śląsku i zdecydujesz się na czwartkowy lub sobotni wylot z Wrocławia, może to być świetna inspiracja do zorganizowania sobie spontanicznego, przedłużonego weekendu nad morzem. A jeśli jesteś z północy Polski, to też nie musisz się martwić. W grudniowej ofercie Ryanaira nie brakuje również biletów za 34 zł!

Ryanair.com
Źródło: Ryanair.com

Uwaga, warto się spieszyć, bo bilety wyprzedają się w bardzo szybkim tempie.

Ryanair bez tajemnic. 10 faktów, o których możesz nie wiedzieć

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4hw8ra

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hw8ra
d4hw8ra