Trwa ładowanie...

Tanio sprzedam… kościół. To ogłoszenie jest hitem

115 tys. złotych i poewangelicki kościół w Izbicy Kujawskiej może być twój. Obiekt wystawiony na sprzedaż przez agencję nieruchomości powstał ponad 100 lat temu. Z powierzchnią ponad 700 m2 przykuł już uwagę internautów. "Mieszkałbym" – piszą.

Tanio sprzedam… kościół. To ogłoszenie jest hitemŹródło: domiporta.pl
dwz0tyl

"Nieruchomość jest zlokalizowana przy głównej drodze. Posadzki betonowe, dach kryty dachówką karpiówką. Zbudowany z cegły. Wymaga remontu. Nieruchomość wpisana w rejestr zabytków. Dojazd do nieruchomości drogą z dwóch stron. Istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie renowacji obiektu" – informuje potencjalnego właściciela ogłoszeniodawca na portalu Domiporta.pl.

Dodaje też, że osoba, która zdecyduje się na zakup, będzie miała wszędzie blisko, bo Izbica Kujawska cieszy się świetną komunikacją z " Ciechocinkiem, Licheniem, Łodzią, Płockiem, Poznaniem, Toruniem i Włocławkiem". Nie bez znaczenia są też "walory krajobrazowe". "Bardzo dobry lokal na dancing", "Dlaczego Nergal jeszcze tego nie kupił?", "Brawo! Zaczyna się to co 20 lat temu w Kanadzie! Kościoły do przeróbki na fajne miejsca! A ja się właśnie rozglądam za klimatycznym lokalem" – komentują oryginalną ofertę internauci. Kościół wyraźnie nie przyciągnął jednak tłumów, bo cena uległa dużej obniżce. Wcześniej chciano za niego 195 tys. zł. W 2013 r. wystawiono trzy kolejne, co ciekawe, w tym ten w Izbicy i to za tę samą cenę.

- Czy jest duże zainteresowanie? Trudno powiedzieć. To specyficzna nieruchomość, do tego jeszcze wymaga remontu – mówi nam Leszek Hardek z agencji, która wystawia kościół na sprzedaż.

dwz0tyl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwz0tyl