WP Turystyka

  
Polecane
Tematy

Teraz dom Elvisa może mieć każdy. Tak mieszkał król rock'n'rolla

Z okazji 40. rocznicy śmierci Elvisa Presley'a, fani, którzy chcieliby zobaczyć jak mieszkał król, mogą wynająć jego rezydencję. To dom, w którym Elvis mieszkał z żoną Priscillą i córką Lisą Marie pod koniec lat sześćdziesiątych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dom Elvisa można wynająć za 4 tys. dolarów za noc
Dom Elvisa można wynająć za 4 tys. dolarów za noc (homeaway.com)

Nieruchomość mieści się w Los Angeles i ma powierzchnię 5400 m kw. W ofercie są cztery sypialnie i pięć łazienek. Wszędzie są okna od podłogi do sufitu, a w każdym pokoju znajdują się szklane ściany. Usytuowany na niewielkim urwisku w odpowiedniej odległości od bramy, lekko przysłonięta drzewami, daje nieco prywatności. Ten dom Elvis dzielił wraz z żoną Priscillą i córką Lisą Marie pod koniec lat sześćdziesiątych.

Na podwórku znajduje się ogromna przestrzeń z miejscem do zabawy, w tym basen i spa. Poza tym są tu oryginalne elementy zachowane z czasów, gdy zamieszkiwała go rodzina Presley'ów.

homeaway.com
Podziel się
homeaway.com
Podziel się
homeaway.com
Podziel się

W domu wszystkie podłogi są z drewna liściastego. Romantycznego klimatu doda fakt, że sporo w nim kominków, a z okien i z tarasu rozpościerają się niezwykłe widoki na góry. Rezydencja jest po modernizacji, ale zachowano w pełni styl i klimat tego wyjątkowego miesjca, a kilka współczesnych akcentów to zaledwie dodatki, które dobrze się komponują z resztą. Ile musi wydać prawdziwy super fan? Jedyne 4 tys. dolarów (ok. 14,5 tys. zł) za noc!

homeaway.com
Podziel się
homeaway.com
Podziel się

Dom został udostępniony przez agencję Home Away. Co ciekawe, w pakiecie jest również całodobowa obsługa concierge. A obok? Znane restauracje i sklepy w West Hollywood i ciekawi sąsiedzi, jak np. Jennifer Aniston.

Obchody 40. rocznicy śmierci Elvisa rozpoczęły się 11 sierpnia i potrwają do 19 sierpnia.

Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk urządza nowy dom

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.