Trwa ładowanie...

Tragedia w Parku Narodowym Yosemite. Para w trakcie oświadczyn zsunęła się ze skały

Punkt widokowy Taft Point jest jedną z głównych atrakcji parku Yosemite. Szczególną popularność zyskał w ostatnim czasie, gdy w sieci pojawiło się zdjęcie pary wyznającej sobie w tym miejscu miłość. Inni zakochani, którzy chcieli mieć równie piękną fotografię, zsunęli się przez przypadek ze skały.

Share
Tragedia w Parku Narodowym Yosemite. Para w trakcie oświadczyn zsunęła się ze skały
Źródło: Shutterstock.com
dmisknw

Tą historią w ostatnim czasie żyła cała Ameryka. Matthew Dippel udał się do Parku Narodowego Yosemite, położonego w środkowej Kalifornii, na terenie gór Sierra Nevada, aby wzbogacić swój album o nowe zdjęcia.

Dippel czekał, aby sfotografować swojego kolegę na punkcie widokowym Taft Point, kiedy niespodziewanie w tym miejscu pojawiła się para. Po tym, jak mężczyzna ukląkł przed kobietą para przytuliła się, co prawdopodobnie oznaczało, że powiedziała ona "tak".

dmisknw

Mężczyzna po tej sytuacji opublikował post na swoim profilu na Facebooku. "Internecie potrzebuję twojej pomocy. Pomóż mi odnaleźć tę dwójkę. Zdjęcie zrobiłem na Taft Point w parku Yosemite 6 października 2018 roku. To ja jestem autorem tej fotografii i bardzo chciałbym ich znaleźć" - napisał Dippel.

Internauci zaangażowali się w poszukiwania i udostępnili zdjęcie pary ponad 20 tys. razy. W międzyczasie inni zakochani postanowili odwiedzić słynny punkt widokowy, aby powiedzieć sobie "tak" na tle gór Sierra Nevada. Niestety, sesja jednej z par zakończyła się w czwartek 25 października tragicznie. Mężczyzna z kobietą zsunęli się ze skały, spadając 900 metrów w dół.

Na ciała natrafili pracownicy Parku Narodowego Yosemite. Władze parku poinformowały, że para zginęła, ponieważ nie zachowała dostatecznej ostrożności. Nie udało się ustalić jeszcze tożsamości tych osób. W tym roku na terenie Yosemite zginęło już 4 turystów.

dmisknw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Jezioro pełne szkieletów. Ich historia jest straszna

dmisknw

Podziel się opinią

Share
dmisknw
dmisknw