Trwa ładowanie...
d8rarvg

Tragedia w Parku Narodowym Yosemite. Para w trakcie oświadczyn zsunęła się ze skały

Punkt widokowy Taft Point jest jedną z głównych atrakcji parku Yosemite. Szczególną popularność zyskał w ostatnim czasie, gdy w sieci pojawiło się zdjęcie pary wyznającej sobie w tym miejscu miłość. Inni zakochani, którzy chcieli mieć równie piękną fotografię, zsunęli się przez przypadek ze skały.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Punkt widokowy Taft Point jest popularny wśród turystów. Wchodząc na niego, należy zachować szczególną ostrożność
Punkt widokowy Taft Point jest popularny wśród turystów. Wchodząc na niego, należy zachować szczególną ostrożność (Shutterstock.com)
d8rarvg

Tą historią w ostatnim czasie żyła cała Ameryka. Matthew Dippel udał się do Parku Narodowego Yosemite, położonego w środkowej Kalifornii, na terenie gór Sierra Nevada, aby wzbogacić swój album o nowe zdjęcia.

Dippel czekał, aby sfotografować swojego kolegę na punkcie widokowym Taft Point, kiedy niespodziewanie w tym miejscu pojawiła się para. Po tym, jak mężczyzna ukląkł przed kobietą para przytuliła się, co prawdopodobnie oznaczało, że powiedziała ona "tak".

Mężczyzna po tej sytuacji opublikował post na swoim profilu na Facebooku. "Internecie potrzebuję twojej pomocy. Pomóż mi odnaleźć tę dwójkę. Zdjęcie zrobiłem na Taft Point w parku Yosemite 6 października 2018 roku. To ja jestem autorem tej fotografii i bardzo chciałbym ich znaleźć" - napisał Dippel.

Internauci zaangażowali się w poszukiwania i udostępnili zdjęcie pary ponad 20 tys. razy. W międzyczasie inni zakochani postanowili odwiedzić słynny punkt widokowy, aby powiedzieć sobie "tak" na tle gór Sierra Nevada. Niestety, sesja jednej z par zakończyła się w czwartek 25 października tragicznie. Mężczyzna z kobietą zsunęli się ze skały, spadając 900 metrów w dół.

d8rarvg

Na ciała natrafili pracownicy Parku Narodowego Yosemite. Władze parku poinformowały, że para zginęła, ponieważ nie zachowała dostatecznej ostrożności. Nie udało się ustalić jeszcze tożsamości tych osób. W tym roku na terenie Yosemite zginęło już 4 turystów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Jezioro pełne szkieletów. Ich historia jest straszna

d8rarvg

Podziel się opinią

Share

d8rarvg

d8rarvg