Trwa ładowanie...

Tunezja. Zimowy hit turystyczny Polaków wraca już w grudniu

Zainteresowanie polskich turystów Tunezją zachęciło organizatorów wyjazdów zagranicznych do wprowadzenia tego kierunku do swoich ofert na zimę 2020/21. "Udało się uruchomić w sezonie zimowym siatkę połączeń czarterowych między Warszawą a Monastirem" - czytamy w informacji Tunezyjskiego Urzędu ds. Turystyki.
Share
Na wakacje do Tunezji będzie można polecieć już 24 grudnia
Na wakacje do Tunezji będzie można polecieć już 24 grudnia Źródło: 123RF
d2h68gp

Turyści lubiący spędzać zimę na północy Afryki z pewnością ucieszą się na myśl o powrocie Tunezji do ofert biur podróży. Pierwszy przelot z Warszawy do Monastiru planowany jest już na 24 grudnia, a zatem jest okazja na sylwestrowy wypad.

"Tak więc już dziś można wybrać jedną z licznych ofert dostępnych na rynku u polskich touroperatorów (EXIM TOURS, OASIS TOURS, PRIMA HOLIDAY, RAINBOW TOURS oraz SUN&FUN HOLIDAYS" - czytamy w oświadczeniu przygotowanym przez Tunezyjski Urząd ds. Turystyki.

d2h68gp

Tunezja bez kwarantanny i testu PCR

Jak czytamy w opublikowanej informacji, zakup całego pakietu usług zawierających przelot samolotem czarterowym, transfer oraz pobyt w hotelu, gwarantuje nam podróż do Tunezji bez konieczności odbywania kwarantanny oraz bez wymaganego testu PCR na COVID-19.

"Nad bezpieczeństwem zdrowotnym podróżujących czuwa jednolity protokół sanitarny ustanowiony dla całego tunezyjskiego sektora turystycznego i obowiązujący od momentu przylotu turysty na lotnisko, po cały jego pobyt na terytorium Tunezji" - zapewnia Tunezyjski Urząd.

Takim samym reżimem mają być objęte także wszystkie wycieczki fakultatywne oraz objazdowe po terenie Tunezji. Jeśli zastanawialiście się nad zimowymi opcjami wyjazdowymi, to macie dodatkową możliwość do rozważenia.

d2h68gp

Źródło: Tunezyjski Urząd ds. Turystyki

Poznaj atrakcje Tunezji. Ten kraj to nie tylko plaże i hotele

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2h68gp

Podziel się opinią

Share
d2h68gp
d2h68gp