Trwa ładowanie...

Twoje zdjęcia z wakacji wkurzają całkiem sporą grupę osób

Bez ograniczeń wrzucasz na media społecznościowe fotografie z wyjazdów w piękne miejsca? Być może po zapoznaniu się z wynikami badania przeprowadzonego przez firmę Aviva przestaniesz to robić.

Twoje zdjęcia z wakacji wkurzają całkiem sporą grupę osóbŹródło: Shutterstock.com, fot: Svitlana Sokolova
d2vec0v
d2vec0v

Niewiele osób chce oglądać twoje zdjęcia z wakacji – tak w największym skrócie można by podsumować wyniki badania firmy Aviva. Radosne selfie z drinkiem z palemką? Romantyczna fotka na tle palm lub zachodzącego słońca w jakimś egzotycznym kurorcie? Film, gdy biegniesz po plaży, chwaląc się opalonym ciałem, perfekcyjnie przygotowanym na sezon bikini?

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com, fot: ihajlo Ckovric

73 proc. ludzi nie znosi, gdy ich tablicę na Facebooku lub konta w innych mediach społecznościowych zalewają tego typu materiały publikowane przez znajomych. Większość spośród ankietowanych twierdzi, że wywołuje to w nich irytację. Jak łatwo się domyślić – pewnie również ukłucie zazdrości. Wygląda więc na to, że bezustanne informowanie swoich całego świata o tym, że właśnie jesteśmy w Grecji, Tajlandii, na Hawajach czy "innych Bahamach" wcale nie przysporzy nam przyjaciół i sympatyków.

Spędzasz wakacje w Polsce? Sprawdź mapę pogody

Jak pokazuje badanie, nie o to jednak w obsesyjnym wstawianiu zdjęć z wakacji chodzi. 44 proc. osób *zadeklarowało, że publikuje fotki po to, by rodzina i przyjaciele byli na bieżąco. *21 proc. ankietowanych stwierdziło, że w ten sposób chce się pochwalić, a 10 proc. otwarcie przyznało, że robi to, by wzbudzić zazdrość. Wierzycie, że sytuacja naprawdę tak wygląda? Czy w rzeczywiście te statystyki nie są zupełnie odwrotne?

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com
d2vec0v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vec0v