Trwa ładowanie...
d2io4ht

Udawał 81-latka. Chciał lecieć do Nowego Jorku posługując się fałszywym paszportem

32-latek został zatrzymany na lotnisku w Nowym Delhi po tym, jak ochrona zorientowała się, że podszywa się pod starszego mężczyznę. Zdradził go zbyt młody wygląd skóry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pasażer od razu wzbudził podejrzenia agentów ochrony
Pasażer od razu wzbudził podejrzenia agentów ochrony (Twitter.com/ CISF)
d2io4ht

Lokalne media podają, że Jayesh Patel próbował podróżować przy użyciu fałszywego paszportu, w którym widniało imię Amrik Singh oraz data urodzenia 1.02.1938 r. Śmiałek najwidoczniej "trochę" przesadził z wiekiem, ponieważ od razu wzbudził podejrzenia.

Udawał 81-latka. Chciał lecieć do Nowego Jorku posługując się fałszywym paszportem

Według oświadczenia wydanego przez indyjskie służby zajmujące się bezpieczeństwem krajowym (CISF), mężczyzna przywdział okulary, turban i dorobił sobie białą brodę. By uczynić swój wizerunek jeszcze bardziej wiarygodny, użył wózka inwalidzkiego.

d2io4ht

Agenci ochrony nabrali podejrzeń, gdy odmówił przeszukania, ponieważ, jak zakomunikował, "jest zbył zbyt stary, aby zejść z wózka". Ponadto Patel miał nie nawiązywać z ochroniarzami kontaktu wzrokowego. Pracownik CISF oświadczył w raporcie, że skóra podejrzanego wydawała się zbyt młoda jak na osobę w podeszłym wieku.

Gdy prawda wyszła na jaw, pasażer przyznał się, jakie jest jego prawdziwe imię i że pochodzi z Ahmedabadu z indyjskiego stanu Gudźarat. Został przekazany służbom imigracyjnym w celu ustalenia, dlaczego posługiwał się fałszywym dokumentem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Czego nie robić na lotnisku i w samolocie?

d2io4ht

Podziel się opinią

Share

d2io4ht

d2io4ht