Trwa ładowanie...

Virgin Voyages wprowadza nowy rejs tylko dla dorosłych. Koniec z ukrytymi opłatami

Wyjazd na wakacje często oznacza dużo nieprzewidzianych wydatków. Jednak Virgin Voyages chce to złagodzić. Przynajmniej jeśli chodzi o napiwki.

Share
Virgin Voyages wprowadza nowy rejs tylko dla dorosłych. Koniec z ukrytymi opłatami
Źródło: Virgin Voyages
d2672ks

Firma Virgin Voyages niedawno ogłosiła, że ich najnowszy statek będzie funkcjonował z zasadą "bez napiwków". Oznacza to, że za posiłki w każdej z ponad 20 restauracji na pokładzie, z których wszystkie są wliczone w cenę rezerwacji, goście nie będą musieli dawać napiwków (choć mogą go dać, jeśli będą chcieli.) Ta polityka będzie miała również zastosowanie we wszystkich innych usługach i rozrywkach na statku.

Virgin Voyages
Źródło: Virgin Voyages

To, kiedy oraz ile należy dawać napiwku, jest sporym problemem wśród turystów spędzających urlop na wycieczkowcach, szczególnie, gdy wiele posiłków w restauracji ma i tak wysoką cenę. Inne duże linie rejsowe oferują opcję, aby goście mogli dać jeden ogólny napiwek przed wyprawą lub wnieść opłatę na koniec podróży. Wyraźna polityka "beznapiwkowa" ma sprawić, że oferta Scarlet Lady od Virgin Voyagers będzie wyjątkowa.

Virgin Voyages
Źródło: Virgin Voyages

Statek ma wyruszyć w rejs na Karaiby w 2020 r., a rezerwacje są dostępne tylko dla podróżnych, którzy ukończyli 18 lat. Oprócz niekonwencjonalnych udogodnień na pokładzie, takich jak salon tatuażu, duży nacisk zostanie położony na kuchnię, a także różnorodne restauracje na całej powierzchni statku.

d2672ks

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Sztorm odsłonił skarby sprzed ponad 300 lat

d2672ks

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2672ks
d2672ks